• keşke sonuna amk ekleseymiş. çok yakışırdı.
  • chp şaşırtarak en güzel açıklamayı yapmış. kimi tehdit ettikleri belli değil.
  • adeta beyaz sarayı ibadete açıyormuşcasına konuşan tiplere verilmiş cevap
  • akp: ayasoyfa'da ezan okunacak 90 yıllık zulm bitecek.

chp: açacaksanız açın lan amk.

akp: 404.
  • ya bu ayasofya'nın açılmasını kim dört gözle bekliyormuş?

elhamdülillah müslümanım ama ayasofya ile derdim de yok.
    hangi cami olsa vakti geldiğinde gider kılarım.

millet ekmek derdinde, ekonomi derdinde.
    açacaksanız işsizlere kapı açın bırakın ayasofya'yı..
  • (bkz: ağam ben iptalim)

ilk başta rahatsız edici ve tükenmiş bir hava verse de, asıl verilmek istenen mesaj mahalle kavgasında 'tutmayın lan beni' deyip etrafına bakan, işi gücü şov olan serseriye 'hadi' demektir. tehtid mi ediyorsunuz? hadi açın mesajı verilmiştir.

ayrıca,
    (bkz: saksıya fesleğen gibi oturturum anlamı da çıkar)
  • hani hep diyorlar ya "chp yenile yenile yenmeyi öğrendi" diye ahan da kanıtı, eski chp olsa "hayır ayasofya cami'ye çevrilemez, orası ortak miras, açılırsa yargıya başvururuz." gibi bir çıkış yaparak akp'ye gollük bir pas atmış olurdu. başta erdoğan olmak üzere akp'liler onu öyle bir evirip çevirirdi ki milletin gözünde "chp din düşmanı" olurdu, sonra gelsin oylar.

şimdi akp'ye o fırsatı tanımamak için halep oradaysa arşın burada diyorlar. yani akp'nin resti chp tarafından görülmüş oldu. bakalım akp blöf mü yapıyormuş yoksa all-in mi girecek.
  • 2 gün sonra

“cehape ayasofya’yı camii yapmak istedi biz yapmadık”

diyecekler adım gibi eminim.
  • bu konuyu uzattıkça millet alay etmeye devam edecektir;

“italyan mimar istanbul'un fetih şenlikleri hakkında alaycı bir üslupla "1453'ten beri hala yerleşemediler".

bir başkası "istanbul'u fethettiklerine hala inanamıyorlar"

https://www.google.com.tr/…/haberler-dunya-52872155

konuya hakim birisi ibadete açılması konusunda sonuçlar neyi doğurur açıklama yapsa da öğrensek.
  • bunda da büyük resmi görüp; ' bak cehape açın diyor var demek ki reisin bi bildiği şimdiye kadar açmadı hebebebebe' diyenler çıkar şimdi.

bak görün bu ayarda bişey çıkacak yandaş medya güruhudan.
hesabın var mı? giriş yap