• bu klip için başlık mı açtın? sana yazıklar olsun*

tanım: sıkıcı ve bir o kadar da kötü karadeniz şivesine maruz kalınan siyah beyaz video.
  • (bkz: bunlar hep yokluktan) delikanlı.o zamanlar ne hikmetse,din satılıp,uçkur çözülmüyormuş
  • can bartu'nun fiorentina'da atığı gol'ü ararken karşımıza çıkan.
  • 1975'te daha sütyen icat edilmediği için normal olay.
  • siradandir ama karadeniz turkuleri o kadar itici ki birak sutyensiz soylemeyi, ciplak cikip soylese yine de izlemezsin..
  • hiç mi karadenizli arkadaşınız yok sizin!

düğünlerde kadınların, "sanki az önce cicikleri sallayan kendisi değilmiş gibi muhafazakar muhafazakar oturması" ile ilk önce onlar dalga geçer.

tanım: trt'nin yayın politikası yüzünden ayla algan'ın cicikleri yeterince sallamadığı sahne performansıdır.
  • her şey iyi hoş da sen siyah beyaz bir klipte o memeleri nasıl gördün? kaç yıldır meme sahibi olanlar şu klipte kadın sütyen takmış mı takmamış mı bakmayız ki..

sonra da " bu ülkede sanat gelişmiyür." gelişmez tabi. klipteki sanata odaklanacağına memeye odaklanan adamlar bale, tango ya da buz dansı yapanları görse orgazm olur.

bizim için sanat üremektir zaten.
  • ne göz var aq. ;)
  • ben sutyenli trt’yi tercih ettiğim icin göremedim.
    geçen gün donsuz kanal d izlerken cok komik seyler gördüm ama tavsiye ederim.
  • bugün ayla algan'ın memelerine baktıran internet, sana bana neler yapmaz?!

bazı insanların cinsel organı yokmuş gibi davranmak, hayatımı daha huzurlu yaşamama vesile oluyor.

rica edicem yine otobüsteki tonton nine ve dedelerin sex yaptığı gerçeğiyle yüzleştirmeyin bizi şu mübarek pazar günü. olmadı öyle bi şey. yanaktan öpüştüler, leylekler bizim ana babaları müsait bi yere bıraktı; onlar da otobüse binip çocukları aldılar, sonra biz olduk işte. takma diş konusuna da girmiyoruz. kapattık. hadi naş.
hesabın var mı? giriş yap