şükela:  tümü | bugün
 • ankrada ki aylak madam cafe'nin sahibinin kurduğu çıralıda ki muhteşem kamp. çalışanları , orada olan insanlar, ortamı herşeyi o kadar güzel ki sanki bu dünyadan değilmiş gibi. minik çadır evleri, minik karavan odaları ile , muhteşem ötesi yemekleri ile gönlümde 5 yıldızlı herşey dahil bir otelden kat ve kat daha güzel olan ve bundan sonra ki tatillerimde de mutlaka gideceğim yer. ayrıca bana hayatımın en güzel tatilini yaşattıkları için tüm çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ederim.

  edit : denize uzak değil, yürüyerek 5 dakika falan sürüyor.
 • olimposta kaldiginiz fiyatin daha asagisina kalabiliyorsunuz bu kampta. yemekleri gayet guzel, calisanlari guler yuzlu yardimseverler. bisikletle denize gidebiliyorsunuz zaten olimpostaki herhangi bir mekandan daha yakin denize. geceleri olimposa cactus veya eskiyeni icin de gidiyor olabilirsiniz. ciralinin ogrenci yeridir. tavsiye edilir.
 • mayıs'ın ikinci haftasına rezervasyon yaptırdığım tatil kampı gidip görülünce editlenecektir efendim.

  edit:3 yıl sonra oha. hatırladığım kadarıyla gittiğimiz dönemde duşlarda problem vardı sayısını arttırmak için çalışmalar yapıyorlardı.

  5 üzerinden 4 alır benden. çalışanlar aileden biri gibi davranıyor size yemekler lezzetli doğa kusursuz bence gitmelisiniz.
 • bu haftasonu beş günlüğüne gitmeyi düşündüğümüzdür. tavsiye,beğeni,eleştiri vs için yeşillenmeye hazırım.
 • yarın akşam orada olacağım ve üç gece konaklayacağım mekan. yorumlar ve resimler çok güzel. daha önce kadir ve türkmende kalmış biri olarak burayı da göreceğiz. her ne kadar bozuldu dense de, olimposu kimse bozamaz, olimpos adamı bozar :)

  çok merak ettiğim mekanı editleyeğim.

  edit: bir kere en baştan söyleyeyim bildiğimiz olimposun içinde değil mekan, çıralı da ve iyi ki değil. hayatımda yaşadığım en güzel tatillerden biriydi. olimposun engamesini seviyorsanız ayrı ama daha nezih kafama göre biraz daha sakin bisikletleri alıp orman turu yapabileceğim dilersemde sahilden hemen olimposun içine bağlanabileceğim bir tatil istiyorsam tabiki de çıralı ve aylak yaşam kampı.

  herkese teşekkürler.
 • çok değerli insanların işlettiği çok güzel mekan. nezih, gürültüsüz, denize -bence- yakın, ağaçlar arasında, bol kedili (bir tanesi hele -zorba- adıyla bütünüyle tezat kendini sevdirme ve sevme delisi), iki sevimli köpekli harika yer. kahvaltıları ve akşam yemekleri muazzam (naçizane önerim: vejetaryenleri de düşünerek ana yemek ara sıra ya da her daim etsiz olsa daha iyi olur). en huzurlu tatillerimizden biri oldu.