• öncelikle uygun fiyatlara ürün sattıklarını söyleyeceğim ardından kendilerinin ticari itibarları için özür dileyeceğim site.

x marka bir ürün için yyyyyyy modelinin fotoğrafını koyan, esasında size satacakları ürün zzzzzzz modeli olan firma. bunu her üründe yapıyorlar demiyorum. ama bana denk geldi işte.

şu resimdeki ürün, benim bayiide de gördüğüm ve vestel'in kendi sitesindeki bu üründür.

ben bu konuda kendilerini bilgilendirdim. bana teşekkür edip düzelteceklerini bildirdiler. umarım biraz daha dikkatli olurlar.

edit: siteyi aramamın ardından, benim paylaştığım ürün için ''ürün tükendi'' ibaresi koymuşlar. hızlı işlem, ilgili satıcı, teşekkürler aynigunkargo.com!!
  • buranın 444'lu müşteri hizmetleri numarasını aradım. uğur bey adında biriyle konuştum. amacım istediğim ürünün stok durumunu sormaktı. bana telefonda bilgi veremiyeceklerini, mail atmam gerektiğini söylediler. satmaya çalıştıkları malın ellerinde olup olmadığını söyleyemeyen bir müşteri hizmetleri ne işe yarar. hem ellerinde olmayan malları varmış gibi sitelerine koyuyorlar, hem de stok durumunu kontrol etme duyarlılıgını gösteren müşteriye ters cevap veriyorlar.
  • verdiğim siparişi bir gün sonra kargoya vererek elime ulaştıran bir sitedir. herhangi bir sorun yaşamadım.
  • yorumlara güvenip sipariş verdiğim ve memnun kaldığım site. cumartesi sipariş verdiğim için pazartesi kargoya verildi doğal olarak ve salı günü elimdeydi. mng kargo da hızlı çalışıyor bu arada.
  • müşteri hizmetlerindeki eleman azarlayarak konuşmaya yemin etmiş sanırım. ama inatla sorularımın cevabını aldım. hızlı kargo sağladığını söyleyen firma.
  • yogurt makinesi ararken akakce uzerinden denk geldim. sorunsuz ve hizli sekilde yolladilar.
  • akakce.com üzerindeki yorumlarda geleni geçeni, sağlı sollu azarlayan bi müşteri temsilcileri var. bütün yorumlarda müşteri haksız, müşteri cahil, müsteri yalancı, kendileri haklı.
  • korkunclar. amanin uzak durun derim. urun geldi, iki saniye calisiyor, sonra kapaniyor. telefon numarasi bulamadim, ben de tweet attim ve dedim ki, ben bu urunu geri yollamak istiyorum (daha dun elime geldi), nasil yapacagim. yanit gelmedi, bir hafta sonra "hala cevap bekliyorum" dedim. hala yanit gelmedi, tam yine tweet atacaktim ki ne goreyim, beni bloke etmisler!!!! saka gibi, korkunc bir site. korkunc (var olmayan) bir musteri servisi. on lira daha ucuza alacagim diye bu adamlarla muhatap olmayin, cunku bence zaten urunlerin cogu da hatali. sonra elinizde kaliyor aldiginiz urun.
  • sahibi olan şirketin web sitesindeki referansları görülmeye ve kaçılmaya değer.
  • günümüz ticari koşullarında yanlış isim seçmiş web tabanlı pazarlama sitesi.

mesele aynı gün kargoya vermek değil ki, mesele ürünü kargodan teslim alabilmek.
hesabın var mı? giriş yap