• her programin sonunda "x, y bugun, ay$e ozgun her gun" diyerek "bunlar gidici, kalici olan benim" mesaji veren insan
  • kendisini dünyanın sekizinci harikası sayan aşırı malumatfuruş kadın.
  • iri taneli inci kolyesiyle akıllarımızda yer etmiş teyze
  • saçlarının hastası olduğum kadın. ben bir portakalın kabuğunda vitaminken de çıkardı bu kadın program yapmaya şimdi de yapıyor. ve yıllar geçti, dünya değişti ama saç şekli hiç değişmedi. kıvırcık marul ya da bulaşık teli kıvamında hiç bir ayrım çizgisi olmadan tepede kabartılmış ve hep aynı boyda. yeryüzündeki saç stili ve rengi konusunda "ne yapsam" sorunu olmayan tek hatun heralde.
    şimdi ne zaman rüzgardan boktan püsürden saçlarım kabarsa kendisini hatırlarım, hemen bir lavabo ararım. tanrı seni kutsasın ayşe teyze...
  • pek de özgün olmayan bir hatun kişi.
  • haber turkte izledim bu kadını,konuk attila ilhan buda ona soru soran geyik gazetecilerden biriydi. hangi aklı selim bu kadını bu adama soru sormak için çıkarttı diye abartı şekilde sinirlendim ve her ağzını açtığında küfür ettim. hayatımda gördüğüm en gazeteci sayılmayacak kişi hatta savaş ay'la kavga ettireceksin ve oturup zevkle izleyeceksin..
  • cocuklarinin gulusune ezelden beri gicik oldugum hele kendi gulusune cildirdigim ogleden sonra programlari sunucusu
  • kendisi gibi düşünmeyen konuklarına söz hakkı vermeyen, uzun süre görünmediği ekranlara geri dönen programcı
  • yeni model güzin abla.

kendisi bugün gazetesinde okuyucu mesajlarına cevaben derin bilgilerini paylaşıyor, ufuk açıyor.

örnek:

ayşe hanım. kuş gribi salgını çıktığından beri, hepimiz endişeliyiz. tavuk yiyelim mi? yemeyelim mi? bu hastalık kanatlarda olurmuş. yani bu ne demektir? kanat'ı yeme ama butları ye mi demektir? ben bütün hayvanı yemenin tehlikeli olduğuna inanıyorum. artık eve sokmuyorum. her akşam kıymalı yemekler yapıyorum. eşim benimle ayni fikirde değil. koskoca başbakan bile tavuk yiyor. ben neden yemeyeyim diyor. ama ben gene de korkuyorum. siz tavuk yiyor musunuz? lütfen beni aydınlatın. teşekkürler.
    isparta'dan s.s.

ayse özgün
    ben tavuk yiyorum
    ben tavuk yiyorum. ama geçen gece iftarda yaptığım fırında tavuğu konuklarım yemedi. dünya sağlık örgütü bu gribin çıktığı yerin karantina altına alınmasını ve burada çalışanların mikrobu almamaya çok dikkat etmelerini söyledi. bu öyle bir mikropmuş ki, şayet sizde gripal bir durum varsa bu virüs içinize girip mevcut gribin virüsü ile birleşip yepyeni bir tür üretiyormuş. buna karşılık hiçbir aşı da henüz geliştirilmiş değilmiş. bugüne kadar dünya tarihinde ancak 165 kez görülmüş. bir de.. tansiyon, seker gibi hastalıkları olanlara ölümcül olabiliyormuş. muş.. muş.. da ... muş.. muş!!! allah hepimizi korusun.
hesabın var mı? giriş yap