• elektrik bolumunun stajlarina onay veren yard. doc olma yolunda ilerleyen ve makine kursusunde pek sık rastlanmayacak sekilde yüzü gulec olan kisilerden biri.
  • cok sevdigim ve saygı duydugum, gecenin bi körü aras dinçer ile ziyaretime gelmiş ve eski günleri yadederken birlikte gözlerimizin dolduğu insan.
    zıttı için (bkz: tasdemir asan)
  • itu eletrigin planda kizlar tuvaleti olarak gorunen bi odasinda yasamini surduren ve 2002-2003 sezonunda nejat tuncay adi altinda acilan derse gelerek bircok itu elentrik ogrencisini sevince bogan, itu hoca standartlarina uymayan basarili ögretici, cilgin motorcu , sempatik insan.
  • süppperrrrr bir hoca ve dost.
  • bazı çıkışlarıyla gözümde "artist kişi" imajı yaratmış insan. stajları da hala okumamıştır. ama hocalığı süperdir, güç elk. dersini bana sevdirmiş ve bir çok şey öğretmiştir.
  • spor ve organizasyon dersinde rally ile ilgili odevde konusmaci olarak katilimasi icin kendisine rica etmeye gittigimizde odasina girdigim anda dizayn ve resimlerin direkt kopardigi, daha sonra konuk olarak geldigi derste hocamiz lale orta dahil ( artik her sene onu cagiriyromus!) herkesi gulmekten koparan ve hayran birakan ezik arabali usta rallici insan....anabilim dali baskanina tekme-tokat girdigi icin cok sevdigi ve hakettigi halde derslere verilmeyip, staj defterleriyle ugrasmak zorunda birakilmis melek gibi biri...ozellikle cool ve kııll berk ustundag ile karsilastigildiginda degeri daha cok anlasilan ve ogrenci-hoca demeden cok yakın davranan yuce insan...
  • "böyle bir hareket, etraftaki çarpılabilecek her şeye çarpma riski taşımaktadır"

"bazı insanların arabalarını ailelerinin bir ferdi olarak gördüklerini ve haklı olarak “pardon!” cevabını yeterli bulmayacaklarını unutmayın."

"not: buradaki bilgiler sizi daha kanlı bir trafik canavarı haline getirmek amacıyla verilmemiştir." gibi süper uyarilar yapan sahis...
  • acaip severim ben bu adamı. öyle böyle değil... zamanında az peşinden koşmadık. haa bir de azmi, alp'in selamı var
  • bu gunlerde kopilot ariyorum diye ortalikta dolaniyor... olun.. dikkatli sürer :))
  • bir de yukaridaki kadar geçimsiz bir adam değildir aslinda.. tanidiğim kadariyla sadece " aman kavga mavga çıkar, sonra türlü iş açarlar başıma iyisimi kısayım kuyruğu tutayim ceneyi, arkalarından dil çıkarır nanik yapar gonlumu eglerim" demeyi akil edemez.
hesabın var mı? giriş yap