• yanılmıyorsam fareo adalarına ait bir futbol takımı. şampiyonlar ligi ön elemesinde eğer rakibi birkirkara'yı eleyebilirse fenerbahçeye rakip olacaktır.
  • faroe adaları'nın başkenti torshavn'ın takımı. avrupa kupalarında şu ana kadar oynadığı 20 maçta 1 galibiyeti ve 3 beraberliği var.

faroe liginin şu anda 13. haftası oynanıyor ve 10 takımlı ligde 5. sıradalar.
  • daha once ankaragucuyle intertoto kupasi nda karsi karsiya gelmislerdir.
  • resmi web sitesinde eşleşmeyi şu haberle duyuran takım.

"uefa champions league: frálíkt lutakast !
    b36 motir birkirkara fc (malta) ... og sídani fenerbache (turkaland)"

bir tur geçerlerse nasıl yazıldığını öğrenecekler.
  • (bkz: b52) *
  • 99-00 sezonunda uefa ön eleme turunda ankaragücü bu takımı her iki maçta da 1-0 yenerek tur atlamış, fakat ilk turda atletico madrid'e elenmekten kurtulamamıştır.
  • sensible soccer'cilarin yakindan tanidigi bir takimdir.niye mi?

efendim swos'da genc yeteneklerin oyuna dahil olmasindan onceki eski versiyonlarda* 16 kisilik kadroyu tamamlayamazsaniz maca cikarken oyunun kilitlenmesi tehlikesiyle karsi karsiya kalirdiniz. kadro derinligi olmayan zaten ilk onaltidan ibaret bir takiminiz varsa, eldeki adamlardan birine cazip bir teklif gelirse ve satarsaniz, siradaki ilk maca cikmadan once yapilmasi gereken sey faore adalari ligine gidip butun kadrosu 5k degerinde olan guzide takimimiz b36'dan adam alarak kadroyu onalti kisiye tamamlamak olmalidir.

(bkz: anilar)*
  • 90lı yılların sensible soccer isimli bilgisayar oyunundaki averaj takımı, oyunun neşesi.
    umarım fenerbahçeyi de neşelendirir de bu entry bana kapak olmaz.
  • vitamin gibi takim.
  • sensible soccer'da idealist insanların oyun açılır açılmaz alıp oynatmaya başladığı ve 2-3 sezon sonra şampiyonlar ligi şampiyonu yapmaya kastıkları takımdır. gerçek mücadele yaşanmış olurdu. köyden geldim şehire zengin oldum hikayesi bir nevi.
hesabın var mı? giriş yap