şükela:  tümü | bugün soru sor
  • aşmış bir yazar.
  • merhum barış manço ve vefatı üzerinden benzetme yapan şeref yoksunu bir yazar.
    silerse diye: https://eksiup.com/e3b79e7b467

edit: müsvedde diye seni fırlatır atarım sokuk. korkak olduğumu iddaa eden ama engeli kaldırıp takip etmeme rağmen direkt mesaj atılamayan korkak bir kaba et lalesi. senin gibi onursuz mahlukatların entrylerini ekşide daha görmemek için hem seni hem başlıklarını donuza almıştım. barış manço'ya ettiğin saygısızlık unutulmayacak.
  • ilk mesaji ile ozelden hakaret edip ardindan mesaj alimini kapatan, ayrica okudugu seyi anladigindan suphe ettigim sevimsiz bir yazar.
  • her kimse net sözlüğün en ağır abazasıdır.
  • aynı zamanda programlama başlığına birkaç ingilizce terim yazdık diye başlık altından ve özelden küfürler saçan şeref yoksunu bir yazardır. pabucumun yazılımcıları dediğin adamlar %100 ingilizce bölüm okuyup muhtemelen asla türkçeye çevrilmeyecek dökümanları yalayıp yutup bilgisini paylaşıyor ekşide ve şahsi bloglarında.

nickaltına baktığımda epey vukuatı olduğunu gördüm, keşke baştan cevap vermeseydim bu ite.

bir de sığırla özelden tartışıp küfürlerine küfürle karşılık verince “küfür etme adam gibi konuşuyoruz ananı alırım bak altıma” diyor :/