aynı isimde "baba parası (film)" başlığı da var
  • bilboard’larda türk filmlerinin afişlerini görüyorum. bi ülkedeki komedi sineması tamamen şaklabanlık üzerine mi kurulu olur ya?

abu sabuk konuşan,aptal bir karakterin etrafında gelişen dangalakça olaylar.

mevzu bu. istisnasız

mesela...

ahmet kural ve murat cemcir ‘in bir sonraki filminin adı “yarrak kürek” olacak sanırım. öyle olmalı.
  • nasıl bişey abi, güzel mi abi!
  • gereksiz küfürlerle bezenmiş, hiç mi hiç komik yönü bile olmayan, selçuk aydemir'e yakıştıramadığım filmdir. artık bu klasik ikiliden (ahmet kural&murat cemcir) vazgeçme zamanı gelmedi mi sence ? yeni bir zeki-metin yaratma çabana soksunlar be abi bu ne amk
  • film konusunda kılı kırk yaran birisi değilim ama inanın son zamanlarda izlediğim en tahammül edemediğim film oldu. arkadaş grubuyla gitmeseydim ilk yarıdan sonra çıkardım o da emeğe saygımdan yani ilk 15 dakikada bile sıkılıp çıkabileceğiniz bir filmdi. ilk defa sinemada müzik dinleyip telefonla oynadım ki en sevmediğim şeylerdendir.
    siz bu kardeşinize güvenin değil bu filme gitmek gösteriminin yapıldığı salonun önünden bile geçmeyin sıkılırsınız. parasında değilim lakin sinemada bana varoluş sancısı çektirdiği için kara listeme ilk sıradan giriş yaptı. murat cemcirle ahmet kuralı severim de yakışmadı size reyisler kurtaramamışsınız olmamış.
  • sinemada iyi en komik film şiddetle tavsiye edilir...... filmi anlatmayayım izleyin
  • olsa da yesek.
  • şu filmi bile beğenen insanları gördüğüm başlık. filme mi üzüleyim yoksa filmi beğenenlere mi üzüleyim bilemedim.

edit: https://www.youtube.com/watch?v=oqsj_gylywa
  • baldan tatlıdır
  • olsa da yesek.
  • film i neresiyle izlediyse bazı arkadaşlar karadeniz şivesi demişler. yahu ahmet kural gerçek anlamda kıbrıs şivesini 10 üstünden 6 puanla iyi taşımış. tabiki gerçek bir kıbrıslı gibi her kelimesini düzgün telafuz etmesini beklemiyoruz. ata demirerin avrupa yakasında içine sıçtığının 10 katı iyi oynuyor ahmet kural. kaldı ki komedi filmi ve bir recep ivedikten kesinlikle daha iyi. filmde eski sanatcılara saygı ve göndermeler de vardı. tamam 10 üstünden 6 bucuk verelim ama imdb puanı 4.6 da gerçekten üzücü. unutmayın ben asla bir türkiyeli gibi konuşamam ancak taklit ederim. ahmet kural da bir kıbrıslıyı taklit etmiş ve kısa zamanda ona ne öğretmişlerse onu oynamış. murat cemcir de gayet iyi ancak rol icabı işi o kadardı. sexi hatunlar da vardı işte. birde devrim yakut un abzürt rolü vardı ki.. eh cok abartıydı. rasim öztekin osursa izlenir kardeşim bu bu kadar basit. had şimdi gardaşcığım işeyin da yatın. tamam. hade be barra.
hesabın var mı? giriş yap