• ilk defa bu seçimde farklı halkın isteklerine yönelik propagandalar yapıyor partiler en azından isteklerimizin bir kısmını söylemişler son 7-8 seçimdir böyle söylemler duymadık liderlerden birazda olsa iyileşmeler var bence ve ben son 7 seçimdir ilk defa bile bile isteyerek bir siyasi parti ve cumhurbaşkanı adayına oy kullanacam
  • oy kullanma yaşına geldiğim zamandan beri chp'ye oyumu attım fakat bu videodan sonra meral hanım bende bir sempati uyandırmadı değil.
  • eğlenceli bir röportajdır.
  • şöyle bir bakayım 20 saniye filan dedim, ki hiç video izleme alışkanlığım yoktur.. gözlerimi alamadım, sonuna kadar izlemişim. bravo, seviyorum seni kadın.
  • göz kanatan görüntülere sahip röportajdır. tamam greenbox denen şey varda yani...

illaki izlemek istiyorsan bence videoyu arkaya al görüntüye bakmadan sadece dinle. ha ben o adama gıcıklığımdan dinlemedimde ama kimse kimsenin şeyine de karışamaz yani.
  • ülkeye bir kadın bir anne eli şart
  • çok keyif alarak izlediğim video. babala tv'ye teşekkürler
  • oğuzhan uğur’u tebrik ediyorum.bilmezdim merakl momy nin ve temel dedenin samimiyetini ve sohbetten sıkılmadım. gençlere önem verdiklerini gördüm. temel dedenin o kadar da gerici olmadığını samimi olduğunu gördüm.
    ne yazık ki görüşlerimiz farklı oy işi ince işi
  • muharrem ince'ye oy verecekler bence bir kez daha düşünmeli.
    kesinlikle 2. tura kalırsa meral akşener annemiz daha güçlü bir aday.
  • ketö, metö örgütlerinin açılımını merak ettiren röportaj.
    bir de röportajı beğendiyseniz, beğenmeyi, bir 10 lira ateşlemeyi unutmayınız.
hesabın var mı? giriş yap