109 entry daha
  • dolgu topuk: giymem. biliyorum çok rahat, zaten bi tane hasır kaplama olması dolayısıyla kurtaran az dolgu topuklu pabucum var, uzun elbiselerin altına falan arada sırada..

ince topuklu ayakkabı: çok nadir giyerim

normal topuklu ayakkabı: nadir giyerim. arabayla ulaşımını sağlayan şanslı insanlardan olsam daha sık giyerdim. yada toplu ulaşım rahatlaşsa, yaya yolları mis gibi olsa, evka 4'e metro çıksa.. o zaman kotla bile giyerim valla..

babet: babet, çalışan bir kadının hayatını kurtarır desem yeridir. hem balerin gibi oluyorum, zaten amatör olarak akşamları evde bale yapıyorum. zarif, sade, kullanışlı.. çok yürüyünce rahatsızlık veriyor evet, zira o kadar düz taban giymek anatomimize ters aslında. en güzel (en sade) modellerinin 20 liralıklarda bulunması enteresan. şöyle uygun fiyatlı kaliteli bir şey bulunca illa üstünde bir pul bir kurdele.. indirimlerde de bunlar kalıyor sadece, pıff.. yapmayın yav..

sipor ayakkabı: işte.. işyerinde izin verseler takım elbisenin altına bile giyerim uydurup.. canım sipor ayakkabı, sen varken babet ne ki..

babetimsi sipor ayakkabılar var bi de, bantlıları özellikle çok rahat, gez koş hopla zıpla.. çiçekli elbisenin altına da, eşortmanın altına da gidiyolar.. eferim onlara, eferim sportif horoza..
501 entry daha
hesabın var mı? giriş yap