• bi ara paranormal forum sitelerinde dolanıyordum orada vardı böyle şeyler: kaçmışı getirtme duası,
    çevirgel büyüsü agffggsasasas ne kadar malmışım aq
  • (#73238924) kahkaha attım.

aşk, büyüyle/sihirle gerçekleşmez! sabaha kadar tanrıya yalvararak, dua ederek de onu elde edemezsiniz. o kişiyi aşka zorlamayla da bu zaten hiç olmaz.

terk edileceğin kaygısını yaşıyorsan, “o benim her şeyim, onsuz yapamam.“ gibi düşünceler kafanda tekrarlanıyorsa, onun için kendi kişiliğinden, hayat tarzından hatta mesleğinden, okulundan ve zamanından ödün veriyorsan, sana olan ilgisizliği karşısında özgüven eksikliği ve yetersizlik duygusuyla moral çöküntüsü yaşıyorsan büyülenmiş olan aslında sensin. ilk önce sen kendine yaptığın büyüyü(!) çöz!

ben size internetin ucralarında atıp tutulan saçma sapan büyü sözlerini ya da işe yaramaz şarlatanları anlatmıyorum; ben, aşk acısının kesin reçetesini veriyorum: (bkz: aşk acısı çekenlere tavsiyeler/@strong)

içmeyin, ağlamayın, sızlanmayın; sadece aşkın ne olduğunu anlamaya çalışın:
    (bkz: aşk acısını dindirme yolları/@strong)
    (bkz: terk edilmek/@strong)
  • malzemeler; iki üç kuvvetli arkadaş, halat, sandalye, koli bandı, eter, pamuk, er kişisi.
    öncelikle bağlanılacak kişi, iki üç kuvvetli arkadaşla tenhada kıstırılıp bayıltılır. sonra ıssız bir yere götürülüp, sandalyeye bağlanır. uyanınca bağırmasın diye ağzı koli bandıyla bantlanır. malum adamcağız aklını bilem yitirebilir yani dikkat etmek lazım. sonra üstüne doğru üç kulhüvallah bi elham okunur. sonra çözülür ve koşarak uzaklaşılır. böylelikle bağlama büyüsü tamamlanmış olur.
    işe yarıyor, test edilip onaylanmıştır.

size olan aşkından cayır cayır yansın isterseniz de bi litre benzin alıp üzerine dökebilir ve kibritle adamı tutuşturabilirsiniz. yüzde yüz işe yarıyor.
  • bunu duyduktan sonra kadınlardan korkulur gibi genellemeler yapanlara tepki göstermesem mi acaba dedim. aynı ortamda bulunmak zorunda kaldığım bir kadın şöyle diyordu: adet günümü bekliyorum, bir adet küp şekere kanı bulaştırıp çayına koyacağım. çayıniçtikten sonra da bana bağlanacak. midem bulanarak, iğrenerek yazdım. bundan medet uman, iletişimden yoksun ama art niyetli kadınlar...
  • enstrüman olan bağlamanın insanı büyülediğiyle alakalı sandığım başlık. iflah olmaz bir aleviyim sanırım.
  • bir yaşıma daha girdim... al işte bak gördün mü! böyle şeyleri görünce bir de buna inanan insanlar falan olduğunu okuyunca; hayatın doğal seyrinde yaşlandığım yetmiyormuş gibi, daha da yaşlanıyorum!

hayretlerim şaştı, nutkum tutuldu. bunu yapan ve buna gerçekten inanan insanlar olduğuna inanmak istemiyorum. her şeyi bir kenara bırakalım; varsayalım ki tüm bunlar doğru, sizler nasıl bir sosyopatsınız demek istiyorum yine de... bakın, en güzel sevgi, kendiliğinden olandır, en güzel seçim, özgür iradeyle yapılan seçimdir. diyelim ki, bir paralel evrene geçiş yaptınız ve sizin elinize bir imkan sunuldu, istediğiniz manipülasyonu yapabileceksiniz ve istediğiniz kişiyi kendinize bağlayabileceksiniz. o çok beğendiğiniz, ölüp bittiğiniz, gözünüzde; sir lancelot kadar yakışıklı, herkül kadar güçlü, don juan kadar çapkın, romeo kadar romantik; "süpersonik hilmi" yi kendinize bağladınız. ulan bunun bir kıymeti mi var anasını satayım ya! adam sen olduğun için yanında değil ki? kendi iradesi dışında gerçekleşen bir takım supernatural olaylar yüzünden yanınızda... yani aslında deli gibi istediğiniz, uğruna adet kanına, kedi bokuna, şarlatan hocaya bulaştığınız adam değil o! onun sizin tarafınızdan yönetilen bir kuklası... şişme bebek gibi bi şey ehuehueheuh... hiç gerçeğiyle bir olur mu, sorarım size! allah aşkına bi silkelenin, hayatınıza bir çeki düzen verin. ben; kadın erkek bir insan evladının, şu durumlara düşmesine anlam veremiyorum. ulan dünyada 8 milyar insan var, bunun yarısı kadın yarısı erkek olsa, 4 milyar erkek var, hadi diyelim ki onun da yarısı çocuklar ve bebekler olsun, 2 milyar, hadi onun da yarısı senin radarına giremeyecek kadar yaşlı ya da genç olsun, bu hesaba göre radarına girebilecek aşağı yukarı 1 milyar insan var. bu istatistikler için kaynak olarak kıçımı kullandım. valla kusura bakmayın ama bi adamı kendime bağlamak için adet kanımı içirmekten daha mantıklı.. o yüzden itiraz etmezsiniz diye düşünüyorum. neyse konuma döneyim; 1 milyar insan! 1 milyar insan ya dile kolay say desem, matematiğin yetmez. yani hilmi olmadıysa, ahmet olur, o olmazsa şevket olur... yapay bir aşk yaşamaktansa kendine uygun başka birini değerlendirmek daha akıllıca olur diye düşünüyorum. muhakkak ki sizi sevecek, aşık olacağınız, seveceğiniz size uygun biri karşınıza çıkacaktır. çıkmıyorsa da, yalnız kal, onurlu yaşa... kimseden sevgi dilenme anasını satayım ya!

bunu yapan ya da yapmayı düşünen hanımlar kendinize gelin, adet kanınızı habersiz içirip kendinize bağlamayı düşündüğünüz adamın, size bağlanmamasının sebebi belki de sizin bir ruh hastası olmanızdır. lütfen, hayat bu kadar uzun değil, ve ihtimaller de o kadar az değil... gerçekten kendinize gelin ve bir erkeğin aşkı için asla yalvarmayın. kimseden sevgi dilenmeyin. sevin, sevildiğinizde sevinin, sevilmediğinizde kabullenin...

son olarak siz sabrina değilsiniz ve hayat da bir masal değil... bazı şeyler istediğiniz gibi olur, bazıları olmaz... önemli olan tüm bunlarla baş etmek ve mutlu olmanın bir yolunu bulmaktır. bu ne ya, bana da 3. sınıf kişisel gelişim kitabı yazarları gibi cümleler kurdurtuyosunuz. gidiyorum bu başlıktan, rahatsız oldum resmen!
  • yerel bir enstrüman olmasından mütevellit, rna larımıza işlemiş bir tınısı vardır.
    bakınız bilimsel konuşuyorum, ispatı dna demedim rna dedim.
    hele elektro bağlama...
    orhan baba eserlerini çalıyorsa icracı, büyülenmiş gibi dinlersiniz.
    .
    yaa, buna bağlama büyüsü denir.
  • an itibariyle annemin gittiği hocadan bana yapıldığını öğrendim yıllardır doğru dürüst bir ilişkim olmadığı için hafif rahatladım desem beni yargılamayın ama birine bağlama büyüsü değilmiş bu. birinin kısmetini bağlama büyüsüymüş ve yapılalı çok olmuş. hala inanmak istemiyorum ama ya gerçekten 6 ay sonra falan evlenirsem?
    o zaman editlerim.
    o değil de benim bu kadar sürelik çileme 50tl vermiş şaka gibi.
    daha önce de çıkan gözlük sapı için 1 tl istediğinde tamirci az değil mi demiştim..
    bazı şeyler parayla olmuyor demek ki ...
    aramak gerekiyor.
    ciddi ciddi ya kısmetim açılırsa ne yapıcam?
    evlilikten çoktan soğudum
  • bu tür şeyler inanılmaz bir eziklik. bak direkt söylüyorum eziklik. iğrençsiniz ya. kadın olsun erkek olsun böyle skimsonik şeylerin peşine düşüp ezikliğin nirvanasını yaşayanlara ne desem bilmiyorum. sol framde görünce şok oldum iq. başlığı okudum ayrı şok.
    hele yukarıda birinin kız arkadaşı yapmış kehkheh anlatıyor. şok oldum. sağlıklı bir insanın tiksinmesi gerek çünkü böyle bir şeye şahit olduğunda. inansın inanmasın tiksindirici derecede ezik bir şey.

"o kadar ezik ve özgüvensiz bir insanım ki beni istemeyen insanı böyle skimsonik şeylerle kendime bağlamakta sorun görmüyorum o derece özsaygı ve özsevgim yok" demenin başka bir hali. midem kalktı.

ayrıca don mon demişler. ulan donunu gördüğün adamı daha nasıl bağlamak istersin acaba kendine. donunu görüyorsun ya, demek ki ayni yatağa giriyorsun, düzüşüyorsun falan. daha neyini göreceksin, nereye bağlayacaksin. allahim midem kalktı. valla ya.

bu kadar ezik olmayın ya.
hesabın var mı? giriş yap