şükela:  tümü | bugün
  • çok ama çok iyi anladığım bir insan bu. ben de çıkaramıyorum, boğazımda böyle at gibi birikiyor. bir de yolda görüyorum böyle yemyeşil tükürmüşler. içim gidiyo içim! kıskanmıyorum tabi de, öksürünce boğaza kadar gelip tekrar yutkunmak acı.
  • ben. çıkaramadığım için en sonunda sigarayı bıraktım.
    edit: geri başladım, hala balgam çıkaramıyorum.
  • kahrolası benim. normal bir insan “hıııak tu” yapar balgamdan kurtulur. ben normal bir insan mıyım kesinlikle hayır. hatta insan olduğundan bile şüpheleniyorum. bir gribe yakalandım dünyam şaştı ama beni asıl korkutan balgamdı. öksürüyorum belirli bir noktaya geliyor fakat sonrası gelmiyor. o balgamı çıkarmak için yapmadığım şey kalmıyor ama yeterli itiş kuvvetini oluşturamıyorum, kalıyor orada. hıııak tu yapmak istiyorum ama olmuyor, bana ızdırap oluyor o balgam. sürekli de öksürüyor hayır git bari mideye farklı yoldan kurtulayım yok kalıyor. bölücü terör örgütü gibi eninde sonunda gidecek biliyor ama sonuna kadar rahatsız edeceğim diyor.
    birisi gelse balgam çıkarma dersi verse keşke. gerçekten çok can sıkıcı bir durum. bir de olur olmadık yerlerde çıkıyor ağzına geliyor ama karşında birisi var ve o an çıkartamıyorsun. allahım düşmanımın başına vermesin.