• muamma olsa da, genel kani, yanlis bir yone saptiklari, yanlis bir koya saptiklari ve hatta ters gelen akintilara kapildiklari yonundedir. ne kadar dogrudur, bilinmez. bir de sosyal yapilari nedeniyle "yeter artik olmek istiyorum" dedikleri de dusunulmektedir.

hepsinin otesinde, japonlar'a ziyafet saglarlar bu sayede, kozmetik sanayiinin yuzunu de guldururler. yaziktir ama.
  • efkar, vazgeçmişlik..
    evet..
    rakıya, biraya vuramıyorlar haliyle hayvanlar..
  • bunlarla ilgi kesin bir sonuç yoktur lakin dunyanın manyetik alanındaki degişmelerin bir etkiside oldugu düşünülmektedir.
  • kemal kenan ergen tarafından, suda ereksiyon olmak çok zordur bu yüzden kıyıya vururlar, şeklinde özetlenmiş olaydır.
  • bir açıdan bakıldığında denizlerde balinaları avlayabilecek büyüklükte bir canlı yoktur..bu durumda bir ihtimal balinaların kıyıya vurma nedeni deniz ekosisteminin dengesini korumak amaçlı olabilir*..balinaları avlayacak canlı olmadığı için sayıların fazlalaşması durumunda denge için bir şekilde bu sayının azalması gerekir..
  • - hacım şu karşıdaki plajda öyle hatunları var ki koskoca okyanusta görmemişsindir.
    - hadi canım sen de..
    - vallahi...gel hadi biraz kesip geri dönelim.
    - bak bi sorun çıkmasın.
    - yok yahu ne olacak.

olayın aslı budur.
  • kıyı - olm sen var ya topsun
    balina - abicim başlama gene gıcık oluyorum
    kıyı - suda yaşıyon balık bile değilsin
    balina - olm kaşınma
    kıyı - şiişkooo şiişşkoooo en aşayı 120 kilosundur ayı gibisin.. aptalsın çirkinsin.. çingensin..
    balina - bak vurarım
    kıyı - sen bırak beni yengeye bile vuramazsın totoş..
    balina - ulan .. gel lan buraya.. ya da dur ben geliyom oraya..
  • türk denizaltılarında çalınan müslüm baba eserleri.
  • çeşitlidir.
hesabın var mı? giriş yap