• bugün iki tanesiyle balkondan balkona enteresan anlar yaşadığım erkek türüdür..

kısmi kıl örgüleri içinde (ki tamamı kılla kaplı bir gövde kadar tiksindiricidir bu görüntü) vücutlarının üst kısmını sergilemekten hiç çekinmeyen bu güruhun iki üyesi ve beyaz atletiyle oturma nezaketini (!) gösteren bir adet dede ya da baba, evlerinin balkonunda oturmaktaydılar.. balkona çıkmanın herkesin hakkı olduğunu düşündüğüm için ben de, askılı bluzüm ve şortumla çıkmış bulundum kendi evimin balkonuna.. ve işte ondan sonra çok ilginç şeyler oldu.. önce dede/baba, bana dik dik baktıktan sonra "cık cık cık" sesleri arasında evine girdi (kaçtı?).. yaşlarının benimkine yakın olduğunu düşündüğüm çıplaklar ise, kendi aralarında bir şeyler konuşup bana bakıp ne-demek-istediğimi-bilirsin-sen bakışları arasında güldüler eğlendiler.. acaba neye gülüyorlardı o kadar merak ettim ki..

onlar öyle gövdeleri çıplak otururken, ben askılı bluzümle ve şortumla neden gülünç oluyordum ki? onlara göre normal olan acaba onlar gibi plaj kıyafetlerimi giyip balkona çıkmam mıydı?

siz kimsiniz? nereden geldiniz? bizi nereye götürüyorsunuz?

geldiğiniz karanlığa geri dönün..
  • balkonda altı çıplak oturan erkek ten on kat daha göze hoş görüneceği kesin olan insan türüdür.
    hatta ve hatta;
    (bkz: balkonda oturan altı çıplak erkek)
    bonus track ;
    (bkz: balkonda oturmak)
  • kocam ve kayınpederim
  • oturması anormal olmayan ama başkasını dikizlemesi ve rahatsız etmesi yanlış olan erkektir.
  • yine de balkonda bikinisiyle oturan kadın görse yadırgayacak ya da ayıplayacak olma ihtimali yüksek olan erkektir..
  • evde temizlik yapıldığı için evin kadınları tarafından hava almaları için balkona bırakılmış erkeklerdir.
    çamaşırları yıkandığı için allah üstlerine ne verdiyse (vermemiştir) çıkmışlardır.
    anneleri küçükken balkona bi kova su döküp "hadi oynayın" dediği için cıbıl çıkmaya alışmışlardır balkona. büyümüşler kıllanmışlar ama akıllanmamışlar yinede balkonda oyun oynarız duygusuyla sığınmışlardır minicik yere.
    ıslak zeminde şıpıdık şıpıdık gezecek küçük veletler olmadıkları için yaşlarının gereği olarak karşı balkonları gözetlemeyi ve oynaşmayı (akılları sıra) bir zaman geçirme aktivitesi olarak görmektedirler.
    çiğdem çitlerler, sokaktan geçene laf atarlar arada... olmadı televizyonu balkona doğru çevirip balkondan televizyon izlerler.
    bu böyle gider...
  • (bkz: metin akpınar)
    [sadece üstü çıplak değildi kendisinin]

(bkz: çıplak olarak balkona çıkıp holo holo yapmak)
  • babamdır bu ve memeleri vardır.. 34dd..
  • kısmi kıllı ise ağda yaptırması gereken insandır. tümden kıllı ise ölsün daha iyi.
  • arada göbeklerine vurup çapçap diye ses çıkaranları da vardır bunların.

"kısmi kıllıyız diye balkonumuzda da oturamayacak mıyız yahu" - necati depitak
    "nerden geldiniz ve kızı nereye götürüyorsunuz lan, döverim sizi" - cüneyt arkın
hesabın var mı? giriş yap