şükela:  tümü | bugün
 • vodafone red'in, vodafone yanımda uygulamasında ne kadar internetim kaldığını öğreneyim derken bugün karşılaştığım sürpriz.

  her pazartesi bana ne var kısmından telefonu sallayarak sürpriz bir hediye veriyorlarmış. 6 saatlik 500 mb internet verdi vodafone.
 • pazartesi günleri uygulama erişimini kapatarak "sana yarrak var" diyen vodafone sıçmığı.

  sen "ups pazartesi'yi kaçırdın haftaya gel aslan" diyip de o pazartesi uygulamaya giriş yapmaya engel oluyorsan, kusura bakma ama dünyanın en büyük orospu çocuğusundur. az kaldı merak etme kurtulucam senden vodafone. turkcell'e domalıp en azından adam gibi hizmet alıcam.
 • vodafone'lular ile sınırsız konuşabildiğim bir tarifede bana vodafone'lular ile 100 dk seçeneğin sunan kampanya diğer seçeneği sectim tabi ama şuraya 2 satır where koşulu ekleyin bi zahmet.
 • vodafone'un pazartesi günleri telefonu sallamak suretiyle verdiği hediye kampanyası. ya konuşma süresi veriyor ya da internet. bazen hediyeyi almak için uygulamayı açtığında çalışmıyor. bu da "sana yarraamın başı var" anlamına geliyor galiba.

  az önce telefonu hunharca salladım. 100 mb hediye verdi. songül karlı'nın yalnızca 1 memesini izleyebildim.
 • 24 saat geçerli 1000mb internet hediyesini kırparak 12 saat geçerli hale getirmişlerdir. 2 dakika geçerli 10mb internet seçeneğini heyecanla bekliyorum...
 • ya bu homend nedir ya, hep bu çıkıyor.. bıktık artık vodafone.
 • uygulamayı güncellemişler ve hediye çarkı getirip 5 gb 1 haftalık kullanım seçeneğide ekleyerek 12 saatlik hediye kullanım süresini bir haftaya çıkartmışlar. takdirimi bir kez daha kazandı.

  detaylar: http://www.vodafone.com.tr/…-yanimda-uygulamasi.php

  edit: uygulamayı güncellemeniz lazım app store ya da google play'den.

  uzun özet:

  --- spoiler ---

  kampanya 31.12.2017 tarihine kadar güncel yanımda uygulaması yüklü akıllı telefon sahibi ve kişisel veri işleme izni vermiş tüm faturalı ve son 30 gün içinde en az 25 tl yükleme yapmış faturasız vodafone’lular için geçerlidir.
  • faturasız aboneler 25 tl yükleme yaptıktan sonraki gün, faturalı aboneler ise haftanın herhangi bir günü hediyesini sorgulayabilir.
  • her abone her hafta sadece 1 hediye kazanabilir. dakika ve internet hediyeleri 24 saat içinde yüklenir, 7 gün boyunca geçerlidir.
  • sinema bileti şifreleri 7 gün geçerlidir, diğer marka indirim şifreleri ise 31.01.2018’e kadar kullanılabilir.
  • 1000 dakika sadece vodafone yönüne geçerlidir.
  • hediye/indirimler her hafta kotalarla sınırlı olarak yenilenir.
  • abonelere vodafone’da kaldıkları yıl, tarife, yaş, abonelik tipi, akıllı telefon sahipliği, lokasyon bilgilerine göre önceden belirlenmiş hediye/avantajlar rastgele sunulacaktır.
  • aboneler tekliflerini kampanya süresince bananevar yazıp 5065’e ücretsiz sms göndererek ya da vodafone yanımda mobil uygulaması aracılığı ile öğrenebileceklerdir. bu sorguyu yapan abonelere tek seçenek hediye sunulacaktır. seçenekler markalardan indirimler, hediyeler, vodafone’lularla yurtiçi konuşma veya mobil internet hediyesi olabilecektir.
  • abonelerin son 1 ay içerisinde en çok kullandığı cihazın güncel android ya da ios işletim sistemi olması durumunda abone kampanyaya sadece vodafone yanımda uygulaması üzerinden katılım yapabilir. android ya da ios işletim sistemlerini desteklemeyen diğer akıllı telefon sahibi aboneler sadece bananevar yazıp 5065’e ücretsiz sms göndererek katılabilir. akıllı telefon sahibi olmayan aboneler sadece bananevar yazıp 5065’e ücretsiz sms göndererek katılabilir.
  • hediye/indirimler her hafta kotalarla sınırlı olarak yenilenir. her abone her hafta sadece 1 hediye kazanabilir. aboneler haftanın herhangi bir günü kampanyaya katılabilir veya kazandıkları hediyeyi görüntüleyebilir.
  • kampanyaya katılım için abonenin kişisel veri işleme iznini vermiş olması gerekir.
  • marka ortaklıklarına ilişkin esaslara http://www.vodafone.com.tr/…-yanimda-uygulamasi.php linkinden ulaşılabilir.
  • kampanyadan ilgili koşulları sağlayan tüm aktif vodafone bireysel mobil müşterileri faydalanabilecektir.
  • kampanya müşteri hizmetleri desteği 542 ve işbirlikteliği yapan firmaların müşteri hizmetleri üzerinden verilecektir.
  • kampanya kapsamında vodafone anlaşmalı markalarından hediye kazanan bir abone anlaşmalı kurumun satın alma prosedürüne uygun hareket edecektir.
  • iş birlikteliği yapılan firmalar ve vodafone yapılan indirimi ve/veya avantajı sınırlama ya da iptal etme hakkına sahiptir.
  • adil kullanım: sunulan hizmetin bireysel ihtiyacın karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için vodafone türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı taktirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı olarak iptal etme hakkını saklı tutar.
  • kampanyaya katılım stoklar ile sınırlıdır. markaların vodafone abonelerine verdiği teklifler markaların kampanya şartları ile sınırlandırılmıştır.
  • aboneler, ücretsiz yurtiçi konuşma kazandıkları durumda promosyonları 60 saniyelik periyotlar ile kullanabileceklerdir.
  • promosyonlar, abone ilgili koşulları sağladıktan sonra 48 saat içerisinde yüklenecektir.
  • kazanılan promosyonlar sadece yurtiçinde kullanım için geçerlidir. uluslararası dolaşımda (roaming) kullanılamayacaktır. kktc, uluslararası dolaşım kapsamında değerlendirilmektedir.
  • kazanılan promosyonlar ile sadece yurtiçi destinasyonlar aranabilecektir. uluslararası arama yapılamayacaktır.
  • kazanılan promosyonlar, özel servis ve türk telekom özel servis aramalarında kullanılamayacaklardır.
  • vodafone'un kampanya özelliklerinde bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
  • kampanya katılım 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • detaylı bilgi: www.vodafone.com.tr

  yemeksepeti'nde geçerli 10 tl'lik hediye çeki!
  kampanya kapsamında yemeksepeti'nde 10 tl indirim sunulacaktır. aboneler kampanya şifresini yemeksepeti üzerinde satın alma aşamasında yemeksepeti.com üzerinde “kuponum var” alanına, yemeksepeti mobil uygulaması üzerinde ise kupon/fırsat alanına girerek kampanyadan faydalanırlar. şifreler tek kullanımlıktır. şifreler yemeksepeti üzerinde ödeme tipi olarak online ödeme kabul eden tüm restoranlarda online ödeme seçeneği ile geçerlidir. indirim şifresi joker indirimi ile birlikte kullanılamaz; ancak yemeksepeti’ndeki diğer indirimlerle birleştirilebilir. diğer kuponlarla birleştirilemez. bir şifre birden fazla kez kullanılamaz. kuponun nakde çevrilmesi mümkün değildir. indirim tutarının sepet tutarını aşması durumunda aradaki fark kupon veya nakit olarak ayrıca talep edilemez. iptal edilen siparişlerde kupon iadesi en geç 48 saat içerisinde gerçekleşecektir. kampanyaya katılım kontenjanlarla sınırlıdır. kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı yemeksepeti ve vodafone'da saklıdır. bu kampanya şifreniz uygulamada 1 hafta boyunca görünecektir, şifrenizi not etmeniz rica olunur. bu kampanyadan alınan şifre 31 ocak 2018 tarihine kadar kullanılabilir.

  loft'tan 50 tl değerinde hediye çeki!
  kampanya 1 aralık 2017 – 31 ocak 2018 tarihleri arasında geçerlidir. kampanya kapsamında, aktif vodafone abonelerine loft mağazalarında geçerli 50 tl hediye çeki sağlanacaktır. vodafone aboneleri aldıkları şifreyi loft mağazalarında kasa görevlisine söyleyerek kampanyadan yararlanırlar. kampanya diğer indirim kuponlarıyla birleştirilemez. kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır. şifreler tek kullanımlıktır. şifreler, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir. aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan vodafone sorumlu değildir. bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı loft ve vodafone'da saklıdır. 6698 sayılı kişisel verilerin korunması kanunu kapsamındaki gizlilik politikamıza http://vftr.co/gp adresinden ulaşabilirsiniz.

  geçerli mağazalar :

  loft carousel avm, loft 17 burada, loft adana optimum, loft afyon park, loft ankamall, loft antares, loft armonipark, loft bendis, loft canpark, loft cevahir, loft erasta antalta, loft espark, loft forum gaziantep, loft forum istanbul, loft forum kapadokya, loft forum kayseri, loft forum mersin, loft forum trabzon, loft gebze center, loft izmir optimum, loft kentmeydanı, loft kızılay, loft lüleburgaz, loft malatyapark, loft mall of istanbul, loft maltepe park, loft margi, loft markantalya, loft marmara forum, loft marmara park, loft metromall, loft nata vega outlet, loft özdilek antalya, loft özdilekpark, loft palladium antakya, loft pelican mall, loft piazza maraş, loft piazza şanlıurfa, loft prime mall gaziantep, loft prime mall iskenderun, loft real m1, loft symbol kocaeli, loft terracıty antalya, loft torium, loft ulusoy outlet park, loft vıaport venezıa, loft vialand, loft zafer plaza, loft manisa merkez, loft oasis bodrum, loft salihli kipa,

  kahve dünyasından hediye kahve!
  kampanya 01 aralık 2017-31 ocak 2018 tarihleri arasında geçerlidir. kampanya kapsamında her bir kampanya şifresi bir adet ücretsiz kahve için geçerlidir. kahvede kullanılan aroma ve şurup gibi ek lezzetler kampanyaya dahil olmayıp ücrete tabidir. kampanyadan tüm aktif bireysel vodafone aboneleri faydalanabilir. her bir şifre tek kullanımlıktır. kampanyadan faydalanmak için aktif vodafone bireysel abonesinin kodu kahve dünyası noktalarındaki görevlilere göstermesi gerekmektedir. tahsis edilen kod tek kullanımlıktır. kampanya dahilindeki ürünler sıcak ve soğuk kahvelerde, masaya servis ve al götür ile tüm boylarda frappe, affagato ve flat white hariç kahvelerde geçerlidir. kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır. kahve dünyası ankara ekonomi bakanlığı , kahve dünyası eminönü, havaalanı noktaları, cornerlar, metro istasyonları ve kahve dünyası al-götür mağazaları’nda geçerli değildir. aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. qr kodlar kampanya sona erdiğinde otomatik olarak geçerliliğini yitirir. kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan vodafone sorumlu değildir. bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. kampanya kapsamında alınan kahveler kahve dünyası 6+1 kampanyasına eklenemez.

  geçerli mağazalar :

  antakya palladium avm kahve dünyası, fethiye erasta avm kahve dünyası, mersin marina kahve dünyası, mersin forum avm kahve dünyası, marmaris marina kahve dünyası, markantalya avm kahve dünyası, antalya erasta avm kahve dünyası, adana ziyapaşa kahve dünyası, turgutreis marina kahve dünyası, m1 adana avm kahve dünyası, bodrum marina kahve dünyası, adana turgut özal kahve dünyası, gaziantep sanko park avm kahve dünyası, gaziantep forum avm kahve dünyası, şanlıurfa piazza avm kahve dünyası, kahramanmaraş piazza avm kahve dünyası, denizli forum avm kahve dünyası, ıyaş park avm kahve dünyası, aydın forum avm kahve dünyası, kuşadası marina kahve dünyası, konya kent plaza avm kahve dünyası, diyarbakır forum avm kahve dünyası, izmir optimum outlet kahve dünyası, izmir agora avm kahve dünyası, izmir swiss otel kahve dünyası, izmir bostanlı kahve dünyası, kayseri forum avm kahve dünyası, park afyon avm kahve dünyası, kütahya sera avm kahve dünyası, balıkesir yaylada avm kahve dünyası, eskişehir kanatlı avm kahve dünyası, eskişehir espark avm kahve dünyası, eskişehir özdilek avm kahve dünyası, eskişehir anadolu üniversitesi kahve dünyası, ankara 365 avm kahve dünyası, ankara uğur mumcu kahve dünyası, ankara tunalı hilmi d&r kahve dünyası, çankaya kahve dünyası, ankara armada avm kahve dünyası, ankamall avm kahve dünyası, optimum avm kahve dünyası, çanakkale 17 burda avm kahve dünyası, bursa zafer plaza avm kahve dünyası, bursa kent meydanı kahve dünyası, podyum park avm kahve dünyası, bursa korupark avm kahve dünyası, bursa anatolium avm kahve dünyası, adapazarı ada center avm kahve dünyası, outlet center izmit kahve dünyası, izmit kahve dünyası, izmit yahyakaptan kahve dünyası, adapazarı agora avm kahve dünyası, serdivan avm kahve dünyası, gebze center avm kahve dünyası, büyükada kahve dünyası, maltepe park carrefour avm kahve dünyası, suadiye kahve dünyası, yeşilköy kahve dünyası, bostancı kahve dünyası, atlaspark avm kahve dünyası, kozzy avm kahve dünyası, göztepe kahve dünyası, ataköy marina kahve dünyası, dalyan kahve dünyası, bakırköy ebuziya kahve dünyası, tekirdağ tekira avm kahve dünyası, ataköy plus avm kahve dünyası, moda kahve dünyası, fabrika veliefendi kahve dünyası, ziverbey kahve dünyası, palladium avm kahve dünyası, istanbul optimum outlet kahve dünyası, koçtaş yenibosna avm kahve dünyası, metroport avm kahve dünyası, marmara forum avm kahve dünyası, ataşehir watergarden kahve dünyası, trabzon forum avm kahve dünyası, akasya avm kahve dünyası, emaar square mall kahve dünyası, torium avm kahve dünyası, armonipark avm kahve dünyası, beylikdüzü migros kahve dünyası, acıbadem kahve dünyası, nuruosmaniye kahve dünyası, star city avm kahve dünyası, büyükçekmece atirus avm kahve dünyası, meydan avm mahalle kahve dünyası, ümraniye canpark avm kahve dünyası, özyeğin üniversitesi kahve dünyası, kabataş kahve dünyası, elmadağ kahve dünyası, akaretler kahve dünyası, istanbul forum avm kahve dünyası, nişantaşı city's kahve dünyası, pashador cadde kahve dünyası, nişantaşı kahve dünyası, akbatı avm kahve dünyası, istanbul ticaret üniversitesi kahve dünyası, bahçeşehir şehri bazaar kahve dünyası, cevahir avm kahve dünyası, mall of istanbul kahve dünyası, mecidiyeköy rönesans kahve dünyası, ulus kahve dünyası, levent kahve dünyası, biz cevahir haliç avm kahve dünyası, istinye migros kahve dünyası, orion avm kahve dünyası, fabrika kemerburgaz kahve dünyası, samsun piazza avm kahve dünyası, samsun bulvar avm kahve dünyası, edirne erasta avm kahve dünyası,

  tek kişilik hediye sinema bileti!
  aboneler kampanya şifrelerini anlaşmalı sinemalardan kullanabilirler. kampanyada alınan şifreler tek kullanımlıktır, şifreler alındıktan sonra 1 hafta geçerlidir. kampanyaya katılım limitlerle sınırlıdır. vodafone telekomünikasyon a.s kampanyada değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkını saklı tutar. adil kullanım: sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için vodafone türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

  geçerli sinema salonları :

  adana arıplex, adana optımum avsar, adana cinens, amasya amasyapark sıte, ankara metropol avsar, ankara optımum avsar, ankara prestıge (bılkent), ankara prestıge (kentpark), ankara prestıge (nata&vega), ankara keçiören movıecıty, antakya palladıum cinens, antalya cinema pınk, antalya laura sıte, antalya özdilek cınetıme, antalya terracity cinema pink, balıkesir bandırma cınefora, batman worldmar sıte, biz cevahir haliç avm, bursa as merkez avsar, bursa ınegol cinema pınk, bursa kent meydanı avsar, bursa nilüfer cinetime, bursa özdilekpark, bolu cınectar cadde avm, denızlı teraspark avsar, dıyarbakır prestıge (nınova park), düzce özdilek avm, eskısehır kanatlı cinema pınk, eskısehır özdilek avm cınetıme, gazıantep prıme mall prestıge, gazıantep sanko park avsar, gazıantep sınepark nakıpalı, hatay antakya prıme mall prestıge, hatay ıskenderun prıme mall prestıge, ıstanbul and - buyaka cinema pınk, ıstanbul and - goztepe optımum avsar, ıstanbul and - kozzy avsar, ıstanbul and - novada avsar, ıstanbul and - sultanbeylı plato prestıge, ıstanbul avr - akmerkez cinema pınk, ıstanbul avr - bagcılar sınema merkezı, ıstanbul avr - bakırkoy carousel cinema pınk, ıstanbul avr - barıs manco kultur merkezı, ıstanbul avr - bayrampasa pashador avsar, ıstanbul avr - beylıkduzu mıgros pınk, ıstanbul avr - buyukcekmece atırus sıte, ıstanbul avr - demıroren cinema pınk, ıstanbul avr - esprı sıte, ıstanbul avr - gazı, ıstanbul avr - halkalı arenapark sıte, ıstanbul avr - kayasehır sıte, ıstanbul avr - levent özdilek, ıstanbul avr - metro cıty cinema pınk, ıstanbul avr - olımpa sıte, ıstanbul avr - pelıcan mall cinema pınk, ıstanbul avr - perla vısta cinema pınk, ıstanbul avr - profılo cinema pınk, ıstanbul avr - sapphıre cinema pınk, ıstanbul avr - sefakoy armonıpark sıte, ıstanbul avr - sılıvrı cinema pınk, ıstanbul avr - starcıty sıte, ıstanbul avrvenezia istanbul, ıstanbul city center, ızmır folkart cinema pınk, ızmır park bornova sıte, ızmır egeperla, ızmır egepark, kocaelı izmit arastapark cinema pınk, izmit derince cinens, kocaelı cınetıme özdilek, konya cinens, konya ereglı park sıte avsar, konya kule sıte avsar, konya real avsar, kütahya cinens, malatya park avsar, manisa novada cinens, manisa cinens, manisa turgultu cinetime, mersin cinens, mugla prestıge, nevsehır forum cinema pınk, sıvas klas 1, sıvas klas 2, sivas primemall (avsar), tekırdag ysk center sıte, trabzon atapark avsar, uşak cinens, uşak cinetime, uşak festıva cinens, uşak özdilek, yalova cinema pınk, yalova cınetıme özdilek, yalova star cinema pınk, zonguldak demırpark prestıge, zonguldak ereğli özdemirpark avşar,

  lıttle caesars'tan küçük boy parti pizza hediye!
  kampanya 1 aralık 2017-31 ocak 2018 arasında geçerlidir. little caesars restoranlarında gel-al siparişlerde geçerli olacaktır. “bana ne var?” little caesars hediye küçük pizza kampanyası kapsamında vodafone'lular klasik pizza grubundan seçecekleri 1 küçük boy parti pizzayı ücretsiz olarak little caesars şubelerinden alabilecektir. pizza seçeneği parti pizza olarak konumlandırılmıştır. kampanya küçük boy parti pizzalarda geçerlidir. görseller temsilidir. her kod tek seferde alınacak olan 1 küçük boy parti pizza için geçerli olacaktır. alınan kodlar 31 ocak 2018 sonrasında geçerliliğini yitirir. kampanyadan faydalanmak için vodafone yanımda uygulamasından “bana ne var” süpriz hediye kampanyasından gelen şifreyi little caesars restoran yetkilisine söyleyerek kampanyadan faydalanabilinir. şifreler tek kullanımlık olup, kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı little caesars ve vodafone'da saklıdır. kampanyadan sadece aktif vodafone aboneleri yararlanabilir. aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal ve ya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan vodafone sorumlu değildir. detaylar: www.vodafone.com.tr . 6698 sayılı kişisel verilerin korunması kanunu kapsamındaki gizlilik politikamıza http://vftr.co/gp adresinden ulaşabilirsiniz.

  geçerli mağazalar :

  aksaray lıttle caesars, altunizade lıttle caesars, ataköy lıttle caesars, ataşehir lıttle caesars, atatürkbulv.-eskişehir lıttle caesars, avcılar lıttle caesars, bağcılar lıttle caesars, bağlar-eskişehir lıttle caesars, bahçelievler-ankara lıttle caesars, bahçelievler-balıkesir lıttle caesars, bahçeşehir lıttle caesars, bakırköy lıttle caesars, bandırma-balıkesir lıttle caesars, barbaros-çanakkale lıttle caesars, başakşehir lıttle caesars, bayrampaşa lıttle caesars, beşevler-bursa lıttle caesars, beşyüzevler lıttle caesars, beykent lıttle caesars, beykop lıttle caesars, beylikdüzü lıttle caesars, bolu lıttle caesars, bostancı lıttle caesars, caddebostan lıttle caesars, çankaya-ankara lıttle caesars, çayırova-kocaeli lıttle caesars, çayyolu-ankara lıttle caesars, çekmeköy lıttle caesars, çengelköy lıttle caesars, çorlu-tekirdağ lıttle caesars, darıca-kocaeli lıttle caesars, dikilitaş lıttle caesars, eryaman-ankara lıttle caesars, etiler lıttle caesars, feneryolu lıttle caesars, fsm-bursa lıttle caesars, gaziosmanpaşa lıttle caesars, gebze-kocaeli lıttle caesars, görükle-bursa lıttle caesars, gülbağ lıttle caesars, güneşli lıttle caesars, haliç lıttle caesars, halkalı lıttle caesars, hasanpaşa lıttle caesars, içerenköy lıttle caesars, ikitelli lıttle caesars, istinye lıttle caesars, izmit-kocaeli lıttle caesars, kabataş lıttle caesars, kağıthane lıttle caesars, kalkınma-trabzon lıttle caesars, kartal lıttle caesars, kavacık lıttle caesars, kozyatağı lıttle caesars, küçükesat-ankara lıttle caesars, acıbadem lıttle caesars, libadiye lıttle caesars, maltepe lıttle caesars, maslak ayazağa lıttle caesars, maslak/itü lıttle caesars, merter lıttle caesars, mezitli-mersin lıttle caesars, mimaroba lıttle caesars, ortaklar lıttle caesars, özlüce-bursa lıttle caesars, pendik lıttle caesars, samandıra lıttle caesars, sancaktepe lıttle caesars, seyrantepe lıttle caesars, şehitkamil-gaziantep lıttle caesars, şekerpınar lıttle caesars, şirinevler lıttle caesars, şişli lıttle caesars, taşdelen lıttle caesars, tuzla lıttle caesars, ümraniye/çakmak lıttle caesars, ümraniye/çarşı lıttle caesars, yakacık lıttle caesars, yenibosna lıttle caesars, yenimahalle-ankara lıttle caesars, yenişehir soyak lıttle caesars, yenişehir-mersin lıttle caesars, yeşilpınar lıttle caesars, yunuseli-bursa lıttle caesars, yüzüncü yıl-ankara lıttle caesars, zekeriyaköy lıttle caesars, zeytinburnu lıttle caesars, zonguldak lıttle caesars, zümrütevler lıttle caesars,
  --- spoiler ---
 • internetim bitti yenilenmesine de 3 gün var. 3 gün için internet paketi almakta zoruma gidecek. birden aklıma bu geldi. girdim hemen uygulamaya, çevirdim çarkı tak haftalık 1 gb internet. anında da aktif oldu. teşekkürler vodafone.

  edit: yalnızca ilk başta veriyormuş interneti falan. kaç haftadır saçma sapan internet sitelerinden yapılacak alışverişler için sinir bozucu indirimler veriyor.
 • vodafone yanımday'ı kullanarak ulaşabileceğiniz kampanya.

  önceden 24 saatlik hediyeler verirken.hediye çarkını döndürerek 1 haftalık hediye kazanabiliyorsunuz.1 gb ile başlayıp 4 gb'a kadar geldim.

  hediyelerden faydalanmak için son 1 ay içinde 25 tl yükleme yapmanız gerekiyor.
 • eskiden küçücük data paketleri de olsa 1 hafta boyunca geçerli paketler verirken son 2 aydır 1 günlük tırt paketler hediye eden uygulama.