• vodafone red'in, vodafone yanımda uygulamasında ne kadar internetim kaldığını öğreneyim derken bugün karşılaştığım sürpriz.

her pazartesi bana ne var kısmından telefonu sallayarak sürpriz bir hediye veriyorlarmış. 6 saatlik 500 mb internet verdi vodafone.
  • şahane bir uygulama, bugün çıkan hediyeme bi bakalım:

-24 saat geçerli 100(yüz) mb internet

teşekkürler vodafone, 2003 yılında falan olsak gerçekten işime yarardı mk.
  • vodafone'lular ile sınırsız konuşabildiğim bir tarifede bana vodafone'lular ile 100 dk seçeneğin sunan kampanya diğer seçeneği sectim tabi ama şuraya 2 satır where koşulu ekleyin bi zahmet.
  • vodafone'un pazartesi günleri telefonu sallamak suretiyle verdiği hediye kampanyası. ya konuşma süresi veriyor ya da internet. bazen hediyeyi almak için uygulamayı açtığında çalışmıyor. bu da "sana yarraamın başı var" anlamına geliyor galiba.

az önce telefonu hunharca salladım. 100 mb hediye verdi. songül karlı'nın yalnızca 1 memesini izleyebildim.
  • 24 saat geçerli 1000mb internet hediyesini kırparak 12 saat geçerli hale getirmişlerdir. 2 dakika geçerli 10mb internet seçeneğini heyecanla bekliyorum...
  • ya bu homend nedir ya, hep bu çıkıyor.. bıktık artık vodafone.
  • bana 4 haftadır 1 gb internet denk getiren uygulama.

kardeşim naparsam yapayım 1 gb geliyor sadece. yazılımsal olarak ibnelik mi var nedir bundaki olay?
  • internetim bitti yenilenmesine de 3 gün var. 3 gün için internet paketi almakta zoruma gidecek. birden aklıma bu geldi. girdim hemen uygulamaya, çevirdim çarkı tak haftalık 1 gb internet. anında da aktif oldu. teşekkürler vodafone.

edit: yalnızca ilk başta veriyormuş interneti falan. kaç haftadır saçma sapan internet sitelerinden yapılacak alışverişler için sinir bozucu indirimler veriyor.
  • vodafone yanımday'ı kullanarak ulaşabileceğiniz kampanya.

önceden 24 saatlik hediyeler verirken.hediye çarkını döndürerek 1 haftalık hediye kazanabiliyorsunuz.1 gb ile başlayıp 4 gb'a kadar geldim.

hediyelerden faydalanmak için son 1 ay içinde 25 tl yükleme yapmanız gerekiyor.
  • eskiden küçücük data paketleri de olsa 1 hafta boyunca geçerli paketler verirken son 2 aydır 1 günlük tırt paketler hediye eden uygulama.
hesabın var mı? giriş yap