• ismini yakında bolca duyacağınız ankaralı rap gamer.
  • bugün ihtiyacım var isimli single'ı yayınlanan rapper.
  • bu çizgisini bozmaz ve sony music gibi kaliteli yapımların içerisinde bulunduğu sürece ismini ileride çokça duyacağımız ankara bebesi.
  • yeni keşfettiğim küçük canavar.
    spotify'daki tek şarkısı olan ihtiyacım var ile keşfettim. prodüksiyonda bugy imzası da olunca daha bir dikkatli dinledim. ciddi yetenekli ve gelecek vadeden bir rapçi.

yetenekli diye övmek biraz yüzeysel kalıyor, çalışmasız yeteneğin pek bir olayı olacağını düşünmüyorum. ama henüz on sekiz (harbiden sadece 18) yaşında böylesi bir işe imza atmak için yetenek, doğru çevre vb. faktörler yeterli olamaz bence. besbelli bu adam senelerdir rap yapıyor kendi kendine, okumuş dinlemiş öğrenmiş ve yeteneğinin üstüne koymuş.

böyle uzun uzun yazmamın bi sebebi buraları merak edip okuyorsa bu sevgili kardeşim, bilsin ki beğenilerek takip ediliyor. bir diğer sebebi de, bana lise zamanlarımdaki müzik tutkumu anımsatıyor, ister istemez bir bağ kuruyorum. tabii biz kendi kendimize takılırdık, o almış yürümüş helal olsun.

dilerim rehavete kapılmaz, kıyaslamalara kafayı takmaz, icraata çalışkanlıkla devam eder. böyle çocuklar gördükçe ben de motive oluyorum. yürü be baneva.
  • o nasi flex. abbav.
    masallah.
  • şu adamlara yapılan beat, reklam, klip, prodüksiyon'un yarısı sahtiyan'a yapılsaydı şu anda dünya çapında bir hiphop sanatçımız vardı.
  • ihtiyacım var'dan sonra yok isimli bir diğer single'ını çıkarmış rapper.

"babbaneva kaltak"
  • dostum eğer okuyorsan çok iyisin aynen devam et istemediğin kadar zamanın var
  • son zamanlarda parlayan en sağlam rapçi. yeteneği var. buggy ile çalışmaya devam ederse çok güzel işler çıkacak ortaya.

edit: bugy ile çok güzel bir şarkı daha yapmış. ses rengi çok iyi.
  • türkiye'nin kendrick lamar'ı olabilme ihtimali olan genç yetenek.

3. şarkısında paronaya kelimesi geçmez ve 2. verselerinide ilk verseleri gibi teknik yazmaya devam ederse takip edeceğim.
hesabın var mı? giriş yap