şükela:  tümü | bugün
 • bugün üye olduğum borsa. valla neredeyse 1broker'ın aynısı. min. depozito limiti yok. kopyalamadan elde edilen karın sadece yüzde 2 sini kesiyor ve gayet güzel.
 • açtığınız pozisyonlarda stop loss ve take profit'i güncellemek istediğinizde hatalarla karşılaşılabilirsiniz dikkatli olun. kaynak

  edit: ettiğiniz karları bakiyeye yansıtmayıp kafasına göre işlem iptal ettiği iddialarını çokça duyduğum broker. para yedirmeyiniz böylelerine.
 • 1broker benzeri olan borsa. usd-try, facebook vb büyük şirket hisseleri ve kripto paralarda kaldıraçlı işleme izin veriyor.
  ayriyeten komisyon sisteminde siz bir işlem açarsanız ve işlemlerini kopyalayan olursa kapatılan işlemlerden ekstra komisyon alabiliyorsunuz. ama yeni bir oluşum olduğu için dikkatli olmakta fayda var.
  refli kayıt linki
  işlem yapabileceğiniz marketler
 • 2 traderden biri türk. sadece kullanıcı adı, mail ve şifre tanımlama ile üye olunabiliyor.
  1brokerın nasıl fişini çekmişler ise bu site için de aynısı gerçekleşecek midir? 1brokerda bildiğim kadarıyla kimsenin parası uçmadı.
  ne şekilde çalıştığını arkadaşlar anlatmış.
  risk mevcut yine de üye olmak isteyenler için;
  buyrun refli link..
 • bugün başıma gelen talihsizlikler siteye olan güvenimi azalttı. allahtan 10- 15 dolarlık meblağlardı.

  şöyle ki: 2 adet pozisyonum rekt oldu gözüküyor ancak diyelim 1000 olması gereken değer 100 e düşmüş gibi gösterilmiş. ancak böyle bir durum yok. buna ek olarak, 1 adet de take profit değeri tanımladığım pozisyonum, take profite gelmemiş olmasına rağmen ( ki devamlı artıdaydı rekt durumuda yok yani ) sistemde ne açık ne de kapatılmış pozisyonlarda gözükmüyor.

  ticket açtım bakalım duruma göre güvenilirliği sorgulanacak. cevaplarına göre editler gelecektir.

  ancak sakın yüksek meblağlar yatırayım demeyin durum netleşene kadar.

  edit 1 : kayıp pozisyonu iade ettiler. diğerinden şimdilik haber yok.
 • şeyşeller değil de istanbul merkezli olduğuna dair dedikodular var.
  şu ana kadar iyi iş çıkardıkları gerçek.
  bizim topraklardan neden iyi bir şey çıkmasın.
  refli link.
 • bugüne kadar iyi gidiyor 1broker sitesinin benzeri. isteyen linkten kayıt olabilir. http://bit.ly/2kdyxmp
 • önceki entrymde bahsettiğim yeni platform olmaları kaynaklı hataları düzeltmişler. ama gecelik swap ücretlerini yanlış yazacak kadar eşek çalışanlara sahip bir şirket bu. böyle ciddiyetsizlik olamaz. gecelik 13.5 dolar usdtry long swap ücreti mi olur aq? 3 dolardan ucuz yazıyordu deposit yaptım şimdi müşteri hizmetlerine sordum yanlış yazılmış deyip değiştirdiler. şimdi başka şirkete yönlendirsem acil yeni pozisyon açma fırsatını kaçıracağım.

  edit: yaptıklarına kızdığımı belirttikten sonra bu ay ödediğim swap ücreti için %50 indirim yapılacağını söylediler.
 • yanlış yönlendirme olmasın. 20 usd register ve tasklardan sonra çekilebilir bonus verecek. 80 usd ise min. 0,15 btc yani yaklaşık 1000 usd yatıranlara ilave olarak verecek. ve bu 80 usd çekilemeyip bununla elde edilen profit çekilebilecekmiş. gene de üye olup kazanmak isteyen buradan devamını okuyup üye olabilir.