• hafta içi maç için başka şehirlere gidip oradaki trafiğin ırzına geçecek kadar boş insanlardır.

hiç mi işiniz gücünüz yok?
  • altina imzami attigim baslik helal olsun gunlerdir dusunuyordum bu tarz bir yazi da uzunca kelimelere dokecek zaman bulamiyordum.

cevremdeki bazi insanlarin durmadan sordugu eee nolcak simdi fener, nolcak gs,kimi almislar duydun mu, kim gidiyomus duydun mu...

duymadim amk duymadim izlemiyorum. kim kimi satmis bilmiyorum kim kime bagirmis bilmiyorum bos zamanini s.ktigim.
  • gece vardiyası saat 00.15 de soyunma odalarında toplu sözleşme imzalamamış, maaş enflasyon karşısında eriyorken, iş güvenliği problemleri, kıdem tazminatının fona devri yaklaşıyorken üretimde işini bitirip soyunma odalarına girerken dolaplara vurarak laaaan hacııı demedim mi ben sana ali koç pişman olacak yeaaahh" diyen andavalları savununan ultrandavalları ortaya çıkaran başlıktır.
  • ilk kez sığırlığımı yüzüme vuran birine hak verdim.
    sahada her biri milyoner top tepiciler, derdi tasası bize düşüyor. lanet olsun içimde ki futbol sevgisine diye iç geçiririm ayda 1 kere muhakkak.

beyler adam haklı ya
  • asgari ucretli tayfanin ucuz eglencesidir ayni zamanda.
  • kaybettiği maçın ertesinde kazandığı milyon euroları pembiş tenlerde keyfle ezenlerin oynadığı takımı savunmak için, birbirinin -belki ölmüş- anasına bacısına söven adamın argümanı da anca bu kadar olur: sanki kendi evde atomu parçalıyı.
    gerizekalı.

fayda/zarar analizine girsek, sığırdan da geri olduğu ortaya çıkar.
  • (bkz: adam haklı)
  • futbola kafa yoran değil de bunu abartan, takıntı haline getiren insanlar için aynı şeyi düşünüyorum. futbol zevkli bir spor dalı izlemesi de güzel. gidersin evde, cafede izler arkadaşlarınla değerlendirir sonra evine dağılırsın. ama il dışına sırf bir maç için gitmek, insanlara bunun için sanal veya reel ortamlarda saldırıp, küfür etmek ciddi bir ruhsal bozukluk.
  • portekizli diktatör salazar'ın 3f(fado,futbol,fiesta) ile 41 yıl ülkesini yönetmesine neden olan üçün biri sığırıdır.
  • bi anda bu bilince kavuştum yaklaşık 1 yıldır hayatımda futbolun f si yok bundan sonra da olmayacak, sanmıyorum ki dünyanın en anlamsız şeyi olup bu kadar anlam yüklenen başka bir şey olsun dünyada.
hesabın var mı? giriş yap