• istinya park'taki mağazası açılmış bulunmaktadır.
    hayırlı para harcamalar,mis mis kokular dilerim.

edit:suadiye şubesi de 03.11.2011 tarihinde yani bugün açılıyormuş.

edit 2:akşam suadiye şubesine gittim baktım neler var diye,hemen herşey var,fiyatlar da anormal uçuk değil,makul düzeyde şu an için.günün süpürozu iseee 1 adet selection ürünlerden alınca (mesela body splash aldın 29 teeleeye) 19 tele tutarındaki pempiş makyaj çantasını(çok güzel) ve 25 tele tutarındaki paris amour body lotion'ı hediye olarak verdiler açılışa özel.hoppidik poppidik oldum akşam akşam.
  • parfüm severlere oyun parkı resmen.

http://kokudefteri.blogspot.com/2011/11/bath.html
  • bu dükkandaki her şeyin aynı koktuğuyla ilgili ciddi şüphelerim var.
    önemli olan ambalajı beğenmek.
  • çalışma prensipleri açısından takdir edilesi kurum. şöyle ki, bu akşam bağdat caddesi şubesine uğradık arkadaşla. çalışan bayana, ellerimin kışın ağır bir şekilde çatlamasından şikayetçi olduğumu söyledim, arkadaşım da yüzüne fondöten sürdüğünde yüzünün pul pul olmasından muzdarip olduğunu söyledi. kadın önce bir kaç ürünü denetti bize,gayet memnun kaldık. hatta mağazada dolanırken almak istedik. fakat kadınla biraz daha sohbet edince, ikimizin de dermatoloğa gitmesini önerdi ve bu durumda ürünleri satmasının doğru olmadığını söyledi. ve olmasını ısrarla istediğimiz satış, gerçekleşmedi.
  • örümcegin ağına yakalanan sinek misali dükkana girmiş bulunan dişi-human beinge illa bir şey alıp ,para harcama dürtüsü uyandıracak 500 çeşit ambalaj icinde sentetik kokulu parfümler-duş jeli vs ıvır zıvırları satan magaza. tamam etkiye kapılıp, fiyatlarıda cok pahalı olmayan ürünlerden birinden birilerini alıyorsun, ama ürünleri benzeri magazalarda satılanlardan pek farklı degil. kullandıgın ilk 10 dk varlar, hem kreminin yumusaklıgı hemide parfumunun kokusu , sonrasında ucup gidiyor.
  • mağazalarının içi dişi varlıklar için adeta "harikalar diyarıdır". koku, ambalaj, ürün çeşitliliği ve daratmayan çalışanlaruyla göz alır, baş döndürür. ürün yelpazesi arasında mumlar, oda ,araba kokuları, dudak parlatıcıları, sevimli çorapların yanısıra, erkeklerin kullanabileceği citron, oak, sandal wood notalı serileri, masaj yağları, antistres serileri, okaliptüslü ürünleri mevcuttur.
    http://www.bathandbodyworks.com/home/index.jsp
  • coconut-lime-verbena özlü vücut losyonunun kokusu, insanı sürekli kendi elini kolunu koklayan bir sapığa çevirebilecek etkiye sahip mis kokulu tükan.
  • istinye park şubesine kokudan girilemeyen oluşum. evet ürünleri ayrı ayrı çok güzel kokuyor olabilir ama önünden geçerken bile mide bulandırıcı bi karışım haline gelmiş acımsı koku yumağı beni ister istemez body shop a yönlendiriyor *
  • yurtdışındaki şişeleriyle ülkemizdekileri karşılaştırınca şaşal şişelere sahip olduğunu göz ardı edemediğim ama koku takıntısı olan bi insan olarak mağazanın önünden içine girmeden geçemediğim, her girişimde elim kolum dolu çıktığım yerdir benim için.. çok güzel kokuyorsunuz ama şu şişelere bi el atıverin sevabına. olmamış öyle, olmamış.
  • insana kafayı yedirtecek kadar güzel ürünleri olan mağaza. bu yüzden her gidişimde kararsızlık yaşayıp, elim boş çıkıyorum.
hesabın var mı? giriş yap