• --- spoiler ---

yuppi

--- spoiler ---
  • arkham oyunlarınının nolan'ı da burton'ı da sollayacak mekanlarını izleyiciye yaşatmış ve süper bir rekreasyon ile yapılan karakterlerden de olabildiğince göstermiş zengin bir "arkham animasyonu". umarız ki devamı gelir, şayet batman'i deneyimleyebildiğimiz alternatif evrenleri çeşitlendirip genişletmekten daha güzel ne olabilir ki. mesleğim bu olsun isterdim vallahi.
  • kevin conroy'un batman'i yine seslendirmesiyle sevindirmiş, bayramıma neşe katmış anime. çoluk çocuk izler diye +18 ögelerden kaçınmayan bir batman animesi olması da ayrı bir zevk olmuş. arkham knight'a hazırlanırken ara sürede böyle bir tane daha anime gelse çok hoş olur.
  • gayet başarılı bir animasyon. justice league the flashpoint paradox kadar keyif verdi. king shark'ı çok sevdim, harley quinn ise zaten hep favorim. keşke the riddler'a ait olan sahneler de biraz daha fazla olsaymış.
  • if it bleeds it leads düsturundan hareketle şiddet dolu her sahnede zevkten çıldırdığım harika bir animasyon. daha fazla kan istiyorum dc.
  • (bkz: olmus)
    (bkz: basarili)
  • --ufaktan spoiler--

sağlam animasyon olmuş. batman under the red hood'dan daha da aksiyon dolu olmuş. film bir an bile duraksamıyor. ayrıca dövüş ve çatışma sahneleri de daha çekinilmeden hazırlanmış. batman'in en az göründüğü animasyon sanırım.

deadshot filmin ağır abiliği yükünü baya baya doldurmuş.

sanırım ilk vuruş sahnesi olan dc animasyonu olabilir, bilemedim? olsun başlangıç için iyi.

harley quinn'i dinlemek filmin en eğlenceli yanıydı. o ne enerji coşku öyle. ayrıca killer frost'dan daha taş kendisi.

bir de en sonda bütün mahkumların serbest kaldığı sahne bize kısa bir dc villain turu yaşattırmıştır, güzel olmuştur.
  • (bkz: suicide squad)
  • bir batman hikasiyesinden ziyade bir suicide squad hikayesidir. son derece akıcı ve sürükleyicidir. +18 öğeler ve kurgusu ile en iyi dc animasyonlarından biridir.
  • şuana kadar yapılan en sağlam dc animasyon filmi.

neden bu kadar geç izledim bilmiyorum ancak son zamanlarda popüler olan ve ülkemizde vizyona bugün giren "suicide squad" filminin etkisi oldu diyebilirim. mantık olarak aynılar zaten

--- spoiler ---

hükümetin yapılması gereken pis bir işi vardır ve bu işin gizli tutulmasını istemektedirler. herhangi bir şey ters giderse de tüm olaylardan sorumlu tutulacak bir özel tim hazırlarlar. bu timimiz bizim suicide squad'ımız.
    --- spoiler ---

"suicide squad" filmini henüz izleyemedim ancak eğer bu animasyon kadar kaliteli yapılırsa dc sinema evreninde de çok sağlam işler başarabilir.
hesabın var mı? giriş yap