• yayınlandığı dönemde cayır cayır izlediğim, aynı zamanda keyifli, mutlu olduğum zamanlara denk gelen program.
    çok da güzeldi altın ne oldu, dolar fırladı mı, merkez bankası başkanı kim olacak gibi şeyleri düşünmeden bbg izlemek.
  • akilli telefonlarimizin olmadigi donemlerde yeni donem bati konsepti yarismalarin ekrana dusmeye basladigi zamanlarda yarismacilara halk diliyle rontgen attigimiz ev.

ne cok catal bicak mutfak sesi duyulurdu . renkli battaniyeleri usuyen vucutlarina saran gencler, 7 cucelerin esyalarini hatirlatan yataklar, carsaflar, pilastik bardak tabaklar.

cok pis kulisin döndüğü bugun bile gercek mi kurgu mu emin olamadigim old school survivor yarismasi.

bu gozler tabiki ahu tuğba ve meriç de izledi.banu alkan ve murat da gordu. dusunuyorum da halk olarak hakikaten ya cok saftik yahut cok izole bir toplumduk. bu tur yapimlara aliskin olmadigimiz icin guzel guzel yuttuk.

cast ajansları girdi hayatimiza. figuran degil kurguya sahte karakterler pompalayan ajanslar.

bir evdi belki oylesine ama kopru vazifesi gordu. cok baska yerlere tasidi saf seyircilerini ve bundan cuvallarini doldurdu.
  • icinde surekli iyi kotu elektrik alinip verilen, periyaan magden in 'ev ev degil sanki trafo' dedigi bir cesit ev.
  • maslak atatürk oto sanayi sitesi 2. kısım 11. sokağın çıkışının karşısında bulunan ev
  • tımar evidir.
  • yayınlandığı dönemlerde 1 kere bile seyretmediğim ve hala hakkında bilgi sahibi olmadığım ama yüksek olasılıkla kurgu olduğunu düşündüğüm dünya saçması bir programdır..
  • ilk ikisi güzeldi ama sonraları sıkılıp izlememeye başladım.
  • ilk çıktığında "gizli" olduğu düşünülmüş, 6 yıl sonunda artık çalışanlarının bile maslak otosanayiye gel, kime sorarsan gösterirler mantığıyla tarif ettiği, aslen rentaş iş merkezi içerisinde olan stüdyo/evdir efenim...
  • benim bildigim bi bbg evi var o da acibadem'de.
    (bkz: bbg nin acilimi)
hesabın var mı? giriş yap