• bu basligi acma geregi duyan erkekle sevisen kizdan daha akli basinda olan kizdir.
  • sözlükteki seks konseptli başlıklarla, bedelli konseptli başlıkları birleştiren çatı başlıktır.
  • -hadi sabaha kadar çük beni.
    +hayır çünkü işim var ve borç ödüyorum tamam mı. bence kızlar profesyonel sekse geçmeli.
  • o meşhur butonu bir bulursam var ya.
    (bkz: derdini seveyim butonu)

yahu kardeşim boş verin bedellilerle uğraşmayı. ne etti size bu arkadaşlar? devlet imkan tanımış onlarda yararlanıyor. adamların birlikte olduğu kadınlara bile laf eder oldunuz.

tanım: normal insan evladı, dişi cinsiyetli bireydir.
  • baya memnun kalır. senin gibi aylarca kadın görmemiş 5 dakikada boşalacak ve teknik/taktik hepsini unutmuş adamın yerine (belki de hiç tecrübesi olmayan) düzenli ilişkiye giren formunda bir adam her türlü daha iyi iş görür. kısaca fakirler ölsün (hele de akpliler), bankadan selam.
  • şevişme eylemi dışında bir anlam mı yüklemem gerekiyor. anlayamadım açıkçası?
    heteroseksüel yada biseksül de olabilir. ama o an için lezbiyen değildir kanımca
  • muhtemelen bir şeylerin bedelini ödüyordur.
  • görüyorum ve artırıyorum. sevgilisi bedelli yapsın diye paraya ortak olan kız.
  • ahmet değil berkcan arıyordur
  • hazzı doruklarda yaşayacak olan kızdır.

bedelli yapmaya para bulamayan adam muhtemelen ırgattır. ırgat da ne sevişmeyi bilir ne kadınını mutlu etmeyi. geçiceksins.
hesabın var mı? giriş yap