• kendisinin turkmax gurme kanalinda yemek programi var. plaza dili ve edebiyatina hakim biri gibi geldi bana.
  • soy adı ilginç geldiği için bir bakayım dedim, buralara kadar geldim. ama sende de bir şey yazmıyor be sözlük...
  • iki cümlesinden birinde "-yor olacağım" kalıbını kullanarak insanı sinir eden kişi.
  • aslında fena yemekler yapmıyor ama sürekli bişeyler oluyor kendisine. o yapıyor oldukça biz zaplıyor oluyoruz.
  • soyadı bende sağ açık oynayan afrikalı futbolcu çağrışımı yapıyor.
  • gülümseme eşliğinde sıkça "müsadenizle", "izninizle", "arzu ederseniz" terimlerini kullanıp, kullanır kullanmaz sabah 4'de uyandırılmış gibi bir suratla yemeğe dönen, ilerideki bir programında ana avrat küfür etmesinden korktuğum dingin sesli, bilgili, yetenekli, hoş şef/eğitmen/programcı.
  • yemek programı yapan bir şef. önce nefes nefese kalmadan konuşmayı öğrenseymiş iyi olacakmış. iki cümleden sonra nefes nefese kalıyor.
  • belki çok tatlı, çok şirin bir insandır ama gerek konuşamaması (yukarda arkadaşlar yeterince belirtmiş) gerekse burnunda et varmış gibi çıkan sesi sebebiyle kesinlikle programını izleyemiyorum. iyi ki öğrencisi değilim, devamsızlıktan kalırdım. böyle "düşünüyor olmak" hümanist yapıma epeyce ters ama elimde de değil, üzgünüm begüm.
hesabın var mı? giriş yap