• gel artik gel gel.

tanim : bu sefer de baslamazsa daha da davos a gelmeyecegim dizidir.
  • bir sabah güneşini bekler gibi bekliyoruz o güneş açacak o dizi tekrar yayınlanacak.
  • amirimin hasretini obradoviç ' le doldurdum, ama yine de bekliyoruz.
  • umarım bu sefer hayaletin free shopta çalışan arkadaşını da görürüz dedirten dizi

edit: benarist isimli yazar paylaştı dehşetler içindeyim

https://www.youtube.com/watch?v=57c94nwhu4q
  • bir yığın dizi çöplüğünün cirit attığı şu dönemlerde ilaç gibi gelecek olandır. ulan onca seveniniz var. vakıf kurun bağış yapalım. çekin şunu tekrardan anasını sikim çok özledik ya.

seviyoruzzzz merkez.
  • yeni bölümleri çekilecekse eğer kesinlikle istanbul'da çekilmeyecektir. istanbul'da çekileceği iddiası o kadar anlamsız bir argüman ki, hikayenin ruhuna aykırı. adı üstünde amk "bir ankara polisiyesi" bu dizi için ankara sadece çekim mekanı değil, hikayenin özü ankara. işlenen cinayetler, katiller, polisler, tanıklar, olaylar her şey ankara'nın ruhuna, ankaralı'nın tabiatına göre anlatılıyor. her sahnedeki küçük detaylar bile ankara'ya özgü. sen bunu tutup istanbulda çekecekler dersen o zaten behzat ç. olmaz. git başka isimle, başka cast ile polisiye bir dizi çek. istanbul'da mı nerede çekiyorsan artık sana kalmış.
  • aynı kadroyla gelmesi mümkün olmayan efsane dizi. erdal beşikçioğlu ve fatih artman'ın arasındaki mevzulardan sonra ikisinin aynı kadroda hem de eküri rollerde oynamasını pek mümkün görmüyorum. ikisinden biri olmayacaksa zaten behzat ç. izlenir mi? eski bölümlerinin hatrına kesin izlenir ama aynı tadı vermez, veremez.
  • sevinç ve hayal kırıklığı yaşama korkusu birarada , yeniden çekilen dizilerden başarılı olanı hiç görmedim ben .
  • türk dizi tarihine damga vurmuş dizi
hesabın var mı? giriş yap