• bugün pek işim gücüm yok. ondan sebep çok gerek olmadığı halde bazı başlıklarda boy gösterebilirim. tıpkı belçim bilgin başlığı gibi.

bence çok çok olmasa da güzel bir kadın. ama keşke daha az güzel olaydı da daha iyi oyuncu olaydı. yok ben bu kadıncağızın iyi niyetli bi insan olduğuna da inanıyorum açıkçası tipinden dolayı. ama ı ıh oyunculuğu çok başarısız. ve o kadar projede yer almasına rağmen bir türlü de geliştiremiyor kendisini. demek ki yeteneği yok. bu sebeple de onu önüme gelen her projede gördüğümde ister istemez içimden "bu kadın da yılmaz erdoğan'ın karısı olmasaydı ne yapacaktı bilmem" diyorum. ki ne kadar üzücü bir şey. benim hakkımda birileri böyle düşünse çok üzülürdüm yani. o yüzden kimse hakkında böyle şeyler düşünmemeye çalışıyorum. ama belçim bilgin için bu durum o kadar bariz ki.. sen düşünmemeye çalışsan bile düşünüyorsun. mesela tuba büyüküstün'ün de aman aman bir oyunculuğu yok ama kadın duru güzelliği sayesinde bir şekilde tutuluyor. belçim bilgin'in güzelliği desen tuba büyüküstün gibi, beren saat gibi bir güzellik de değil yani. hani aa hoş kadın diyorsun ama sırf güzelliğinin hatrına başrollerde salınacak bir kadın da değil kendisi. e oyunculuk da başarısız olunca, insan düşünmeden edemiyor yılmaz erdoğan olmasa bu kadın ne olurdu acaba diye.

artık bu kadını film afişlerinde filan gördükçe sinirim bozuluyor. çünkü güzel olabilecek filmleri bozduğunu düşünüyorum. bu kadın yüzünden filmi izlemekten vazgeçiyorum filan. keşke herkes kendisini olduğu gibi kabul etse. ve tabii yılmaz erdoğan da karısını olduğu gibi kabul etse. benim de sinirim bozulmasa, di mi ama.
  • dün gece olan kelebeğin rüyası film galasında ntv'ye bir anısını anlatan kadın." bunu bir sır olarak saklıyordum ama anlatacağım" gibi bir cümle kurduktan sonra; filmin çekimlerine başladığında bir bölümünde bir sürü beyaz kelebek görmüş. ve demiş ki kendisine "belçim, bu senin uğurun olsun. film bitene kadar her sahnede bir beyaz kelebek görürsen bilmem ne olacak (şimdi hatırlayamadım bunu)" dibi bir anektot anlatmıştır. bunu canlı yayında anlatan ve buna bizim de inanmamızı bekleyen bir kadından bahsediyoruz. üstüne basa basa "her sahnede" deyişi görülmeliydi. eh bu saçma sırrı bizlerle paylaşmış belçim'in kocası ne yapsın baktı ki çok saçma bir şey anlatıyor hanım hemen arka çıkmalar falan. kendisine buradan boş konuşuyorsun bacım demek istiyorum. ayrıca ekranda çok kaba ve kart durmaktadır.
  • kelebeğin rüyası'na ilişkin görsellerde yine beni irrite etmeyi başarmış kişi.
    “gözyaşlarımız çok yoğun ve inanın şu an ağlamaktan korkuyorum. böyle bir filmde olduğum için çok mutluyum.” demiş insan.
    bu ne demek yahu? gerçekten ömrü hayatında sadece lisede verilen romanları okusa insan daha iyi ifade edebilir kendini.

çirkin değil belki ama kart resmen çok kart. neden üstüne basa basa, insanın gözüne soka soka yazıyoruz? çünkü kendisi de yılmaz erdoğan kontenjanından "çok güzel" "çok yetenekli" diye gözümüze sokulmaya çalışılıyor. zaten iticisin iyice itici oluyorsun. olmayınca olmuyor ama illa zorlanacak, illa dayatılacak.
  • tekerleme gibi isim
  • 17 yaşındadır.

filmin yalancısıyım.
  • bahman ghobadi nin son filminin basın toplantısında
    "bahman zaten benim eski arkadaşım" türevi bir laf etmiş kadın.
    eski arkadaşıdır tabi olabilir neden olmasın
    yılmaz erdoğanı da, belçim bilgin tanıştırmıştır bahmanla
    olur bunlar hep olur.
  • her şeyimiz olmak isteyen bir başka insan.
  • çok şanslı kadın. hatırla sevgilide berk hakmanla, güz sancısında hem okan yalabık hem murat yıldırımla, aşk tesadüfleri severde mehmet günsürla, kelebeğin rüyasında da kıvanç tatlıtuğ ve mert fıratla oynadı. daha ne olsun? haliyle kıskanıyoruz.
    bide küçülsün de cebime girsin. kelebeğin rüyasında liseli bi kızı oynamak senin neyine?
  • rol aldigi birfilmi izlemek zorunda kaldigim kisi. ismi herhangi bir filmde geciyorsa o filmi direk siliyorum. zira hayatin her alaninda torpille bir yerlere getirilen insanlara karsi takintim var.
  • kendisine çirkin demek için art niyetli olmak gerekir. tamam güzellik göreceli de o kadar da değil.

https://www.google.com.tr/…i=vhiquyi9bozb4qs5-iggaw
hesabın var mı? giriş yap