• müthiş kıskandığım kadın.
    bunca yıllık hayatımda tek bir gün -bırakın desteği- yardım, torpil göremedim. hatunun kocası kıymet bilir bir adam vesselam. burnunu yaptırdı, efendim bkm'nin filminde oynattı, dizide başrole yerleştirdi, mehmet günsür'le, kıvanç tatlıtuğ'la, nejat işler'le oynattı, yetmedi monica belluci'yle aynı havayı soluttu.
    herkese böyle güzel huylu bir koca ve belçim bilgin şansı diliyorum daha da konuşmam.
  • bu insanlar hayatın her yerinde aslında. torpili, referansı, dayısı, kocası bir yerlere getiriyor işte . bu durumu artık hayatın bir gerçeği olarak kabul ediyorum yeter ki suratımıza tükürür gibi yetenekten liyakatten bahsetmesinler.
  • 22 yaşında terör saldırısında vefat eden aybüke öğretmen kendisi kadar mağdur olamamıştır.

memleketi diyarbakır da 26 günlük öğretmenken babasıyla birlikte şehit edilen neşe öğretmen kendisi kadar mağdur olamamıştır.

3 aylık öğretmenken yoldaşları tarafında şehit edilen 22 yaşındaki ayşenur öğretmen kendisi kadar mağdur olamamıştır.

göreve başladıktan 8 ay sonra şehit edilen 22 yaşındaki necmettin öğretmen kendisi kadar mağdur olamamıştır.

kendisi o kadar mağdurdur ki, kimin torunu olduğu, hangi memleketli olduğu bilinmemesine rağmen- bugün kendisinden öğrendim-
    yeteneksiz olduğu tescilli biri olarak - londra da önünü kim kesmiş?-
    ilişkilerle şunlarla bunlarla türkiye de zengin olduğu yetmezmiş gibi ingiltere senin kanada benim kendine memleket beğenen ama para kazanmaya türkiye ye gelen biridir.

keseyi doldurur, türk düşmanlığına devam edip birkaç sene daha konforlu yaşar.

kendisini mağdur ilan etmesi doğuda okuyamayan, çocuk yaşta evlendirilen, aile içinde infaz edilen kürt kadınlarına hakarettir.

ayrıca cumhuriyet öyle bir rejimdir ki; kendini yıkmak isteyenlerin torunlarını bile okullarında bedava okutup yurdunda yatırıp iş güç meslek sahibi olmalarını sağlamıştır.

muhtemelen kendisine devlet tarafından sunulan imkanlar ortalama bir türk çocuğuna sunulmamıştır.
  • şeyh sait torunu kürtçü vasıfsız. başka bir kürtçüyle evli. pkklı kürtler bu ülkenin kanseridir. her alana kanser gibi yayıldılar. had bildirme şart. bu ülkenin 20 yaşında evlatları pkk'yla savaşırken şehit oluyor bunlar batı şehirlerine göçüp her yerde ağlaşıyorlar.

edit 1 : şeyh sait'in torunu değilmiş ama şeyh sait ailesinden.
    edit 2: yılmaz erdoğan'dan boşanmış.
  • kelebeğin rüyası'na ilişkin görsellerde yine beni irrite etmeyi başarmış kişi.
    “gözyaşlarımız çok yoğun ve inanın şu an ağlamaktan korkuyorum. böyle bir filmde olduğum için çok mutluyum.” demiş insan.
    bu ne demek yahu? gerçekten ömrü hayatında sadece lisede verilen romanları okusa insan daha iyi ifade edebilir kendini.

çirkin değil belki ama kart resmen çok kart. neden üstüne basa basa, insanın gözüne soka soka yazıyoruz? çünkü kendisi de yılmaz erdoğan kontenjanından "çok güzel" "çok yetenekli" diye gözümüze sokulmaya çalışılıyor. zaten iticisin iyice itici oluyorsun. olmayınca olmuyor ama illa zorlanacak, illa dayatılacak.
  • yılmaz erdoğan'dan boşanmış, öyleyse türk sineması rahat bir soluk alacaktır.
  • bir kürt olarak ayrımcılığa uğradığını söyleyip, türkiye nin en güzel yerlerinde yaşamak yerine kuzey irak a niye yerleşmediğini anlayamadığım sözde ünlü.
  • öyle bir ayrımcılık ki, cihangir’in en güzel dairelerini en güzel manzaralarını vermiş bu devlet size? eğitim, sağlık vb. bir türk’ün sefasını sürdüğü ya da cefasını çektiği hangi farklılığı yaşadınız acaba?
    bir siyasal islamcıların bir de sizin mağduriyetiniz hiç bitmiyor.
  • sırrı süreyya önder," bu cumhuriyetin hiçbir hayrını görmedim" demişti. adam milletvekili, yetmedi meclis başkanı vekili.

bu kadın da kürt olduğum için ayrımcılığa uğradım demiş. bu kadına hiçbir şey yetmez. yılmaz erdoğan bile yetmedi. türkiye'de zengin yaşadı, yetmedi yılmaz erdoğan'ın yardımıyla ingiltere'ye taşındı, orayı da beğenmemiş yine yılmaz erdoğan'ın yardımıyla kanada'ya taşınmış.

witcher dizisinde yennefer rolü için başvurduğunu duyunca şaşırmıştım.
hesabın var mı? giriş yap