• merhaba, ben ali ihsan varol.

sorularınızı bekliyorum.

kanıt

edit: çok güzel yorumlar aldım. çok teşekkür ediyorum. sorunun yanı sıra insanı mutlu eden şeyler de yazmışsınız. hem soru soranlara, hem yorum yapanlara çok teşekkür ederim. güzel bir akşam geçirdim, mutlu gideceğim eve.

sorularınıza verilmiş yanıtları görmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: (bkz: ben ali ihsan varol sorularınızı cevaplıyorum/@ali ihsan varol)

not: soru cevap etkinliğini mobil ve web tarayıcınızdan takip edebilirsiniz.
  • ali ihsan bey merhaba.

bunu bileceğinize eminim:
    10 harf, türkiye kökenli bir terim; aniden hızlı ve seri bir şekilde yapılan ve karşısındakini gafil avlamaya yarayan şaşırtma metodu.
    harf alayım dediğinizi duyar gibiyim, merak etmeyin 5 harf benden :)

ş_k__d_n_k
  • merhabalar ali ihsan bey. sakalınızla özleşmiş bir beyefendisiniz. acaba sakalınızı kesmeyi düşünmüyor musunuz? sizi sakalsız gördüğümü hatırlamıyorum çünkü.
    • belki işte emekli falan olursak, şu işleri bitirirsek, en azından görünür olma kısmını bitirirsek o zaman keserim. bir kişi bile tanımaz, güzel de olur hakikaten.
  • öncelikle merhabalar ,yeni bir dizi ,film projemiz var mı ?
  • hoşgeldiniz,
    gezi zamanı yaptığınız programdan pişman mısınız? yoksa yine olsa yine yapar mısınız?
    • hayır hiçbir şekilde pişman değiliz.

ben bunu bir suç gibi görmediğim için evet yaparım. ve halihazırda da yapıyorum bazen zaten. gündemle ilgili belli kelimeler kullanılır hale geldiğinde onları da kullanıyorum. biraz önce, buraya gelmeden önce cari açık, bütçe açığı vs. bunları soru yaptım. ha, bir arada kullanır mıyım hepsini bilmem ama kullanıyorum. bu bir kabahat değil, en azından ben öyle düşünüyorum.
  • ne olacak doların bu hali.
  • uyuz olduğun yarışmacılar oluyor mu abi?
    • yani uyuz olmak değil de bazen böyle hani kameraların önüne geçtiği zaman biraz değişen insanlar oluyor, şaşırıyorum. laf sokmak istiyorum inceden inceye ama yapamıyorum kıvrandığım zamanlar oluyor. tanıyıp da samimileştikten sonra aynı numarayı çekerlerse bazen kendimi tutamadığım oluyor. kimse anlamıyor, bir tek ikimiz anlıyoruz ama eğlenceli oluyor. işimin o kısmı çok eğlenceli, çalışmak gibi değil.
  • kardeş payı efsaneydi yeni birşey gelecek mi?
  • eşinizle ilgili bir tartışma haberi duymuştuk durumu açıklayabilir misiniz?
    • teşekkür ederim böyle insani bir şekilde sorduğunuz için öncelikle. daha çok "eşini dövdün mü" şeklinde ilginç mesajlar aldım.

öyle bir şey yaşanmadı öncelikle. bu tip hadiseler iki kişi arasında cereyan ediyor, sosyal hayatınızda aileler de olayın içine dahil oluyor ister istemez ama mesleğim doğrultusunda magazine kadar taşındı olay. ben de suçsuzluğumu magazinde ispatlayacak halde ve durumda değildim. halen de değilim, konuşmak istemedim. fakat bundan dolayı tepki aldım. twitter'da falan herhangi bir yorum yapmama sebebim de budur. ya da magazinde bir hanımefendi, iftiraya ugradım diyorsun ama konuşmuyorsun, beyan vermiyorsun dedi. herkesin bir karakteri vardır. ben o yırtık karakterde insan degilim. o yüzden sustum. sonrasında tek celsede bu hadise bitti, mahkemede a k l a n d ı m. bunu da paylaşmadım insanlarla, ihtiyaç duymadım. böyle sorulara langur lungur cevap verilemiyor. insan bana bunu nasıl sorabilirsin demek istiyor cevap verirken. belki de yanlışım orada. ama onun dışında bir yanlışım yok açıkçası.

durum bundan ibaret.
  • dolar satın aldın mı abi sen de !
hesabın var mı? giriş yap