• benzeri bir olay yaşadığımda kızın bir sonraki sevgilisi beni dövmek için okula 5 araba adamla gelmişti.
  • çirkin, şişman ama yüksek özgüven sahibi kızların sıkça karşılaştıkları erkek modeli olduğunu düşünüyorum.

hayır, şişman ve çirkin olabilirsin bu insanlık hali de etrafındaki eli yüzü düzgün erkeklere aşık olup duygularını açma özgüveni nasıl oluşuyor o bana garip geliyor.

kızın açılanı hoş olmaz zaten. erkek çaba sarfedip bir kadını etkilemeli, elde etmeli. öylesi daha değerlidir. bir kadının değerini düşüren bir davranıştır hoşlandığı erkeğe açılması.
  • benim bu. begenmedigim kizla takilmam. nefes alsin yeterci degilim. o mantikda olan adam ile eşşek siken arasinda fark goremiyorum.

begenmedigim kiz zorla israr ediyorsa arkadasiz biz der gecerim.
  • arkadaş olduklarımla sevişmeyi, sevişmeyi düşündüklerimle de arkadaş olmayı prensip olarak uygun bulmadığımdan bu kişi benimdir.

geçmiş yıllarda sülük gibi yapışan bir kıza buna yakın bir cevap verilmiştir.

sözün özü; (bkz: iş başka arkadaşlık başka)
  • ben senden hoşlandım diyen kızın bulunabilirliği kadar bulunma olasılığı olan erkek. la oğlum once diğerini bulun da sonra bu erkeği bulması kolay.
  • kendisiyle tanışmak isteyen desti izdivacına talip olan 2 bağyana telefon numarasını vermeyen bir arkadaşım.

"umut vermeyelim, benim niyetim ciddi" diyor.
  • "iyi geceler dileme, iyi geceler ol bana."

sedat balun
  • sadakat.
    seven sevilen erkektir.
    adam gibi seviyorsa geri herkeslere böyle diyordur.
    bkz. sen bir yana dünya bir yana
hesabın var mı? giriş yap