1. bilumum esra erol'la izdivac olsun, kaynana semra bizi evlendir programlari olsun, bunlara katilan bayanlarin, talip olan erkekler studyoya geldigi vakit veyahut telefonla baglandiklari an onlara sorduklari bir bilemedin ikinci sasmaz soru cumlesidir. sanirsin hanimefendiler 178. kralice rosalinda soyundan geliyorlar, evlenicekleri er kisinin bu unvani, yuku, soylulugu tasiyip tasiyamayacaklarini merak ediyorlar. nasil hayranim bu kadinlardaki kendine bilmezlige, ozguvene bilemezsiniz a dostlar ! tasinacak neyin var ki senin diye cikipta biri sormaz.

(bkz: ukteydim doldum)
    (bkz: ev kizi mode on)
  2. sınırsız bir özgüveni belirten cümle.
  3. bir kızın erkeğin gücünü ölçmek için kullandığı biz söz de olabilir. tabi 52 kilo olduğum düşünülürse beni taşıyamayan erkek çıkmaz ya, artık büyük bedenler için bir kriter olsun bari.
  4. s-beni taşıyabilecek misin muhittin?
    m-taşırım süreyya. ben dünyaya kapris çekmek için gelmişim zati.
    s-yok yok onu demiyorum, düğünden sonra evimize kucağında götürebilecek misin beni?
    m-kaç kiloysun ki?
    s-eh bi 75-80 çekerim.
    m-ayrilalim ama sevismeye devam edelim
  5. kendi ayakları üzerinde duramayan zayıf kadın mottosu. migros poşeti taşıtmakla başlarlar...
  6. uzun eşekte üsttekinin alttakine soruduğu bir soru.doğrusu beni taşıyabilicen mi dir.aynı zamanda hiç net cevap alamadığım sorudur.

beni taşıyabilecek misin hakkında bilgi verin