şükela:  tümü | bugün
  • bağdaş kurup 4 saat sırıtarak oturan ve bu aktivitesini youtube üzerinden paylaşan değişik bir youtuber. canlı yayın olayına da başlamış. an itibariyle 214. yayını yapıyor. 214*4=856 saat.

link
  • sanırım dünya'nın en "değişik" insanı bu kişi.

her gün 4 saat oturup sırıtmak ne demek amk. bir de bunu çekip youtube'a atıyor.

acaba bir gün ünlü olur muyum diye mi düşünüyor.

ne değişik insanlar var şu dünya'da.
  • sakat orospu çocuğu 4 saatlik amaçsız videolar yüklüyor. videolarında sadece sırıtıyor.

örnek bir video

bundan çıkarmamız gereken sonuç : hayatta hiç bir zaman bunun gibi amaçsız olmayın.
  • rahatsız pezevenk. öyle rahat rahat oturup gülümsediğine bakmayın. bunu böyle otururken görsem aklıma gelecek ilk şey şut çekmek olur....

https://www.youtube.com/watch?v=rnvg4powzik
  • suratına sinek konsa da gülüşünü bozmayan kişi. bir videosunda da altına işiyor. tabi gülmeyi kesmeden
  • ilk başta herkes gibi benim de "manyak la bu" dediğim ancak biraz irdelediğimde başarılı bulduğum insan. ben söyleyeyim, kendisi sanatçıdır efendim. yaptığı işin adı dayanıklılık sanatıdır. meditasyon gibi bir şey. tüm bunları sabrını güçlendirmek için yapıyor diyebiliriz. yani bizdeki nefsi köreltmek dediğimiz şey. yaptığı tek şey de gülmek değildir; bir videosunda gülerken birden ağlamaya başlıyor, sonra yeniden gülüyor, en sonunda da hüngür hüngür ağlamaya başlıyor, sonra kendini düzeltip yeniden gülüyor ve tüm bunları yaparken hiç istifini bozmuyor. bu videosu başarılı bir sanatçı olduğunun kanıtıdır bence. kendisini nasıl kontrol edebildiğini görüyoruz. gülerken kim bilir içinden neler geçirip de kendini ağlamaya ikna ediyor, sonra ağlamamak için kendine hakim oluyor ve yeniden gülümseye başlıyor. bu işlemi birkaç sefer yapıyor, kendini çok iyi kontrol ediyor. kendisini sürekli gülerken görmeye alışkın olduğum için hüngür hüngür ağlarken görmek içimi cız ettirdi doğrusu, bu hissi ekran başındakilere yansıtabilmesi oldukça başarılı.
  • ciddi ciddi 4 saat boyunca gülümseyerek oturuyor mu yoksa kimse 4 saat izlemez bunu diye editliyor mu videoları bilmiyorum da amacı izleyene rahatsızlık vermekse çok güzel başaran adam. videolarından biri açıkken diğer sekmelerden birinde birden reklam sesi yükselince ruhumu teslim ediyordum az önce.

aha al işte demin videosunu durdurdum sandım meğersem hala oynuyormuş. ağlamaya başladığı videosunu da merak ettim de ruh sağlığımı korumak ve gece uyumak istediğim için hiç bulaşmayayım en iyisi.*