• bağdaş kurup 4 saat sırıtarak oturan ve bu aktivitesini youtube üzerinden paylaşan değişik bir youtuber. canlı yayın olayına da başlamış. an itibariyle 214. yayını yapıyor. 214*4=856 saat.

link
  • sanırım dünya'nın en "değişik" insanı bu kişi.

her gün 4 saat oturup sırıtmak ne demek amk. bir de bunu çekip youtube'a atıyor.

acaba bir gün ünlü olur muyum diye mi düşünüyor.

ne değişik insanlar var şu dünya'da.
  • suratına sinek konsa da gülüşünü bozmayan kişi. bir videosunda da altına işiyor. tabi gülmeyi kesmeden
  • ciddi ciddi 4 saat boyunca gülümseyerek oturuyor mu yoksa kimse 4 saat izlemez bunu diye editliyor mu videoları bilmiyorum da amacı izleyene rahatsızlık vermekse çok güzel başaran adam. videolarından biri açıkken diğer sekmelerden birinde birden reklam sesi yükselince ruhumu teslim ediyordum az önce.

aha al işte demin videosunu durdurdum sandım meğersem hala oynuyormuş. ağlamaya başladığı videosunu da merak ettim de ruh sağlığımı korumak ve gece uyumak istediğim için hiç bulaşmayayım en iyisi.*
  • dinci ve zart zurt video kanalları için baya malzeme konusu olmuştur.
    gündem boşluğunda ahaber ve ya türlerinde görebilirsiniz.
  • bu piç evde bu şekilde otururken eve hırsız girdiği halde kılını kıpırdatmamış. onu bu halde gören hırsız, ondan çok korkmuş.
  • 6.sınıfta falanız merak ettik lavuğu 2arkadasimla beraber actik videosunu izliyoz adamın gözlerine birden bir şey oldu o an hepimiz bilgisayari bırakıp kacmistik videoyu da kapatamadik o gunden sonra daha da bakamadim adama
  • izleyince ürkütücü gelen youtuber. kanalının oynatma listeleri kısmında bu çılgınlığı kaç kere yaptığı görülebilir.
  • dünyanın en işsiz adamı. her gün 4 saatini bomboş bir şeye harcamak nedir arkadaş ya? hiç mi bu adama "vakit nakittir", "bu hayattaki en değerli şey para bile değildir, zamandır. zamanını geri alamazsın" gibisinden sözler söylenmemiş? bir insan zamanının kıymetini bu kadar mı bilmez? he undoubfully has brought time wasting to a whole new level.
  • ortalama insanın salaklığının, etiketleme ve anlamlandırma deliliğinin özeti youtuber.

adam kalçasının üstünde oturuyor diye "şeytana tapıyor" diye başlayan bir hezeyanın sonunda ilgisizleşmek yerine yine yılmamışlar ve götlerinden "dayanıklılık sanatçısı" diye bir kavram oluşturmuşlar.

gidin iç anadolunun köylerine, 30 yıldır oturan dayılar var. ölene kadar da oturacaklar. tek farkları canlı yayın açmıyorlar.

adam oturuyor. hepsi bu.
hesabın var mı? giriş yap