• ikisi de birer telefonla hizaya çekilmiştir.
    (bkz: öpüşmek suretiyle)
    (bkz: kafa tokuşurup barışmak noktasında)
  • 40 yıllık karı koca gibi bir dargın bir barışık ilişkinin göstergesi.

allah bozmasın.
  • reis raconu kesmis
  • omuz geçirme hadisesinden daha çok olay olması gereken mevzu. albayrak ayağına mı geleceğim kalk da öpeyim yapıyor soylu da kalkıp öpüyor. ikisi arasında bir gerilim olduğuna bu görüntüyle emin oldum.
  • r: - lan damat, lan sülo bu haberler nedir?!
    b: - bbcm ben yolumdan gdyrdm o sıkıştırdı beni
    s: - efendim şimdi bildiğiniz gibi koruma çemberi filan filan şey ettiler beni orada doğru ben de şey oldum
    r: - kesin lan, bin türlü derdimiz var, hemen bu işi halledin bi gösteri tertip edin.
    d: - pki bbcm
    s: - başüstüne haşmetli efendim
    r: - bi daha da böyle millete laf vermeyin!! süleyman sen çık, lan damat şu torunu getir hele bi saraya ya özledik keratayı.
    d: - bittabi babacım, dedem dedem diye sayıklıyor o da.
  • kabadayılık mantığıyla bakılmaması gerekir. öpüştüler barıştılar bitti işte gibisinden bir algı yaratılıyor ama bence olay görülmediği kadar derindedir.
  • yakında kamera karşısına beraber çıkıp mutluluk pozları sergileyeceklerinden emin olduğum hadisedir.
  • şu an yaşadıkları durum aynı tek parti dönemi chp'si gibi. o dönemde de
    herkes atatürk'ten sonra kim gelecek diye rekabete girmişti. ismet paşa ve celal bayar rekabeti o yıllarda başlamıştı.
    bakalım kim inönü kim bayar olacak?
  • intikam alma seramonisi. berat albayrak süleyman soylu'yu yanına çağırıyor ve sonrasında omuzu ile yolluyor. nasıl seyrediyorsunuz kardeş.
hesabın var mı? giriş yap