• sinema ve tv alanında haber ve incelemeler barındıran kafeinsiz'in en bilinen iki yüzünden biridir. (diğer kişiyse, artık videolara sık çıkamasa da selen yanar'dır).

kafeinsiz'deki kendi tanımıyla: "kafeinsiz'in yaratıcısı, arayüz tasarımı gurusu, sosyal medya tansiyon aleti, atar ustası, müzik aşığı, sinema arşivi... bu tanımlara bakacak olursak megaloman"ıdır.

kafeinsiz'in #bu hafta programlarının birinde paylaştığı sakalsız görüntüleri, sakalın kendisine ne kadar yakıştığını göstermiştir.

selen yanar'ın aksanlı konuşması nasıl onun için imajlaşmışsa, berk gün'ün de muzip gülüşünün kendisi için imajlaşan bir değer taşıdığını düşünmekteyimdir.
  • uzun yıllar önce kocaeli'nden istanbul'a pinhani, bulutsuzluk özlemi ve pijama (öyleydi sanırım) konseri dönüşü kendisi ile uzun uzun galatasaray'ı tartıştığımız renktaş yiğit. sasa iliç gitsin inamato 10 numara oynasın diyerek yok artık berk dedirtmiştir bana. ama iyi galatasaray'lı olması sebebi ile görmezden geldik. adam fena adam değil. sana puanım 9 kanka..
  • eğer bu dünyada sinemadan anlamayan birini göster deseler listeye yazacağım ilk isim olacak insan. sen yapma abicim bu işleri.
  • cenk durmazel beylerin canınsın sen senin ve kentsel gidişim isimli solo şarkılarının kliplerinin yönetmenliğini üstlenen kişi. daha çok kafeinsiz kanalı vesilesi ile bilinir.
  • kafeinsiz isimli beyinsiz bir youtube kanalı olan , onda da amerikalı youtuberların içeriklerini araklayarak videolar yapan emek hırsızı bir tip.

aslında iyiki de öyle yapıyor çünkü kendi başına film yorumlamaya çalışırkende fena sıçıyor üzerine bu kanalın devam etmesini istiyorsanız patreon'dan destek olun falan diyor

sanırım hedef kitlesi henüz ingilizce ogrenmemis çoluk çocuk geek'ler. bir de dış ortam çekimlerinde sürekli birilerine atar gider saçma sapan tavırlar

kısaca denk gelindiğinde koşarak uzaklaşılması gereken bir ergen irisi. youtube önerip duruyordu engelledim rahatladım
  • 10 kasımda muhteşem bir içerik sunmuştur. keşke herkes kendi ilgi alanı ile alakalı bu kadar kapsamlı bir video hazırlayabilse. kendime adıma minnettarım.

https://youtu.be/ndh0grmxi4e
  • sinema alanında kafeinsiz isimli kanalda yaptığı yayınlar fena olmayan kişidir. seçtiği konular iyi, ama kendisinin bir rahatlık sorunu var ve zaman zaman sesi titriyor. sunum anlamında yeterince iyi değil. gene de içerik olarak doyurucu olduğu söylenebilir. bir sorun da konuk aldığı zamanlar ortaya çıkıyor. şu ana dek iki kez konuklu programını seyrettim ve ikisi de tekli yaptıklarına göre çok kötüydü, ne konuklarla önden bir konuşma yapılmış ne prova vs yapılmış, tamam youtube’dasın, ama hazırlıksız çıkıyosun, hevesli bi konuğun var, gelip her konuya atlıyor filan. karşılıklı potlar kırılıyor. çok amatörce oluyor.

bir de yandan sağdan soldan teknik arızalar vs olunca bunları duyurmak zorunlu değil. her detayı izleyici ile paylaşmaya gerek yok. mutlaka orada o an yorum yazan ve yazılanları okuyan çok işsiz güçsüz kişi vardır, ama onlara hiç bakmadan programı sadece başka iş yaparken dinleyen daha çok kişi var. yorumlarla ya da teknik başka sorunlarla ilgili konuları diyaloglara bu kadar yansıtmanın gereği yok sanki.
  • (bkz: #105172225)
  • sokak röportajı* yaparken gördüğüm adam. daha doğrusu kameramanlık yapıyordu. yanaşıp "kafeinsiz ne oldu hacı abi, bir aydır video gelmiyor?" diyecektim ki terslemesinden korktuğum için vazgeçtim.
hesabın var mı? giriş yap