• ya yeniden yapılanmaya gidilsin ve şu anki yöneticileri komple değiştirilsin ya da kanal kapatılsın. beşiktaş gibi bir kulübe yakışmayan kanal.
  • 3 kamerayla maç yayınlayan kalitesiz kanalımız. dandik bir 3g yayını yapıyorlardı o da 30 dakika dayanabildi. şimdi sürekli gol attığımız vtr izletiyolar.. böyle daha bi' hoş oldu..
  • kameramanının internet paketi biten kanal.
  • olum şu 3g telefonlarınızın pillerini yenileyin dedik ak bak iyimi oldu şimdi böyle
  • reha muhtar zamanını hatırlıyorum da baya baya izlenebiliyordu. muhtardan 10 sene sonra 2 kamerayla 3g ile bir hazırlık maçını bile 30 dk. yayınlayamıyorlar.
    ne diyeyim ben size... inşaat yapmaya olmuyor bu işler tabi. biraz vizyon lazım.
  • "senin takımın, senin kanalın." sloganı altında beşiktaşın maç saatinde mls maçlarının özetini veren kanal.
  • stüdyosu yeni stada taşınacak diye duymuştum. teknik sorunları çözseler bile bu kafayla, bu ekiple zor. loylolo loylolo loy marşlar çalarak kıytırık 240p youtube videoları yayınlayarak kimseyi gaza getirmiyorsunuz. olmuyorsa 2 saat yayın yapın ama elle tutulur birşeyler yapın.
  • yayınladığı hazırlık maçlarını anlatan spikeri kovması gereken kanal. maçı anlatmak yerine abuk subuk konuştu durdu maç boyunca. özgüvenini siktiğim.
  • besiktas taraflari olarak aramizda para toplayip hd kamera almamiz gereken kanal. mac yayini olan gunlerinde bu kamera kullanilir, bunun disinda depoda korunur. cunku bir kamera daha alamayiz.

kanalin goruntusu eurosport 2'den hallice.
  • an itibarı ile '' http://www.bjk.com.tr/markalarimiz/index/bjk_tv '' adresinden canlı olarak takip edilebilen tv kanalı. beşiktaş'ın resmi sitesidir.
hesabın var mı? giriş yap