şükela:  tümü | bugün
 • beylikdüzü sınırlarında yer alan bölge.
  neredeyse 7x24 aktivitesi olan, insanların huzur ve mutlulukla zaman geçirdiği alan.
  ramazan sebebiyle her gece iftar sonrası konserler veriliyor. bölge okulları ve derneklerin stand açmasına izin veriliyor.

  çocuklar için oyun alanları ve aktivite alanları oldukça fazla diyebilirim. tabi çimlerin üstünde oturup zaman geçirmenin keyfi ayrı güzel.

  başkan ekrem imamoğlu ve ekibi, elinize sağlık harika bir iş çıkartmışsınız. şu alanda keyif ve huzurla zaman geçirmenin tadı çok farklı. özellikle belediye ve güvenliğin nazik, ilgili, yardımcı olan tavırları ayrı güzel.

  huzursuzluk, işporta tezgahları, dilenciler, tinerciler, serseriler, apaçiler burada yok ve umarım olmaz. herkesin mutluluk ve huzurla zaman geçirmesi dileğiyle.

  ekleme editi: ailece gelinip, çocuğunuzu gönül rahatlığıyla getirelibileceğiniz bir yer.
 • dün akşam gidip gördüğüm, 11 yıllık beylikdüzülü biri olarak bu bizimkent/adnan kahveci mahallesinin tümüne nefes verecek olan koca bir parktır.
 • istanbulun hiçbir yerinde göremeyeceğiniz büyüklükte chp’li belediye başkanının rant yerine şehir parkı yapmayı seçtiği yerdir. akp’li belediyelerin semtlerinde oturanlar gelip rahat nefes alıyorlar. (bkz: manatthan esenyurt)
 • hemen yolun karşısındaki sıtarbıks'tan filtre kahvemi alıp, akşam serininde kokoş kokoş seyran eylediğim güzel mekan.