• sürekli beymenden giyinirim beymeni asla terkedemem, beymenden giyiniyorum demiş miydim
  • ota boka bakıp her şeye lgbt der oldunuz. olum içinizde yanan şu gizli homoseksüelliği ortaya çıkarsanız da sizde rahatlasanız bizde, öyle içten içe hallenip bizim kafaları da ütülemeseniz.

tanım: ne alaka la
  • abi firma yıllardır gökkuşağını kullanıyor. bunu ilk defa yapıyor gibi neden lanse ediyorsunuz? united colors of benetton. firma adı bile açıklıyor.

saçma duyar kasar oldunuz...
  • ooo duyar, hemen kasarım!

(bkz: duyar kasmak)
  • genelde böyle duyar kasanlarin videosu internete düşüyor, dikkatli ol. ne görmek istiyorsa onu gören yazar.
  • gök kuşağı nedir ve hangi renklerden oluşur?

(bkz: gökkuşağı).

edit: adamlar (bak cinsiyetçi konuştum yine) kimseyi dışarıda bırakmadıklarını söyledikleri için gökkuşağını ve tüm renklerini kullanıyorlar, böyle bir dışlama yapmazlar sanırım. yine de sen bilirsin tabi.
  • benetton'ın sittin senedir yaptığı tasarıma sahip tişörttür.

çocukken benetton bir saatim vardı gökkuşaklıydı, gay filan olmadım.

renklerden korkmayın.
  • ciddi ciddi açıp baktım bende linklere yaaa.
    bu tshirtler için bunu iddia eden kişinin renk körü olduğuna eminim ama kanıtlayamam.
  • gökkuşağından korkan insanlar göreceğim hiç aklıma gelmezdi. geldiğim döneme tüküreyim ya.
  • profil fotoğrafındaki gömlek ve pantolon gökkuşağından korkan bir birey için tehlike arz ediyor yalnız bacım ya da hacım afedersin.

beymen'de satılan ve lgbti ya da gökkuşağı ile alakası olmayan bir tshirt. renk körü bir trol tespitidir.
hesabın var mı? giriş yap