şükela:  tümü | bugün soru sor
 • selam arkadaşlar. eşim ve ben özel eğitim öğretmeniyiz. eşim beypazarı özel eğitim ve uygulama okulu'nda özel eğitim öğretmeni olarak çalışıyor. okul yeni açıldığı için adres ve telefon gibi bilgiler kayıtlı değil. okul linki;

  http://egitimuygulamabeypazari.meb.k12.tr/

  okulda orta ve ağır derece zihin engelli ve yaygın gelişimsel bozukluğa (otizm vs.) sahip öğrenciler var. bu çocukların eğitimi için gerekli kaynaklara ulaşmakta maalesef zorlanıyoruz, her okulda olduğu gibi bizde de hikaye - roman tarzı ve kaynak kitaplardan sürüsüyle var fakat bunlar çocukların eğitimi için bir anlam ifade etmiyor. o yüzden durumu müsait kişilerden yardım istiyoruz. istediğimiz materyallere, google'a ''özel eğitim materyalleri'' şeklinde yazarak ulaşabilirsiniz. oralardan bize ne yollarsanız kabulümüz.

  sipariş gibi gelmesin fakat özellikle istediğimiz bir kitap seti var. kitaplar piyasadan kaldırılmış ve yayınevine de ulaşamadık. sadece letgo'da birisi satıyor, o da fiyatına 750 tl diyor. kitap seti normalde 2.200 tl. link;

  http://www.yukatoys.com/…ram-seti-full,pr-1971.html

  letgo'da satan arkadaşın linki;

  https://tr.letgo.com/…3-1587-4fb9-8298-146568c1f6e0

  başka yerlerden bu sete ulaşabilecek ve gönderebilecek arkadaşlar varsa onlara da haber edelim.

  iletişim için kendi telefonumu veriyorum, bilgi almak için arayabilirsiniz veya whatsapp - sms atabilirsiniz.
  0532 328 25 78

  sevgiler.
 • mutlaka edilmesi gereken yardım. çünkü bu okulların kütüphanelerinde gazetelerin verdiği hikayeler, romanlar ve meb'in-eksik olmasın- dağıttığı kitaplardan vardır. ama bir işe yaramaz. en son kaka görseli hepimizin malumu. zaten kaynak istersin gelene kadar dönem biter. ikinci dönem de yarı olur.
  bu nedenle bir özel eğitim öğretmeni olarak destekliyor ve yardım edebilecek arkadaşların konuya hassasiyetle eğileceklerini biliyorum.
  şimdiden hepiniz var olun..
 • (bkz: up)