• ilkeli dublaj sanatcisinin sürekli seslendirdigi oyuncuya söyleyebilecegi söz öbegi.
  • "anlatirken farkettim" kısmının söylemesinin cok eğlenceli oldugu şarki. göksel hanim bu klibin çekimlerinde fazlasiyla üşümüş donmuştur, bakmayin öyle mutlu mutlu söylediğine.
  • manzara ve ortamıyla çubuklu hayal kahvesi'nde insanın sevgilisinden başka bir şey konuşası gelmez....klipte sanırım bu konuya parmak basmak istemiş.
    benim şahsen horon edesim geliyor. alternatif karadeniz ezgisi, fuat saka'dan gibi...
  • sabah mesaiyle birlikte dinlemeye başladığım, mesaiden sonra da kafamda çalmaya devam eden şarkı. tamamen istem dışı, bazıları takıntılı oluyor işte...
  • göksel in başarılı şarkılarından bir tanesi daha. özellikle melodi kısmı şarkıyı peşpeşe defalarca dinletmeye muktedir cinsten.
  • insanın kendisini, aslında n'aptığını, çok çalışan(!) kafasının nasıl olup da sadece tek bir şeyi "sürekli" düşünmeye yettiğini fark etmesine yarayan ve sağolsun göksel'in ince zekası sayesinde bıkılmayan, gülümseyen, gülümseten bir şarkı.
  • arkadaşımın bi sene konuşurum olduğunu iddia ettiği ve bunun üzerine "oha, hatun bi sene konuşurum artık diyo, bundan büyük tehdit mi olur?" diye yorum yaptığı replik.
  • sarkiyi ezgiyi falan bir yana birakarak kesinlikle sozlerindeki

"senle baslar biterim, ben senden ibaretim" kısmına takıldığım şarkı.

gunun birinde birisi size boyle derse, kacin, ya da kufredin, ucan tekme falan atin diyene.
    sonra da bir erkegin ya da bir kadinin sevgilisinden ibaret olacak kadar zavalli hale gelmedigi bir iliski arayin.
  • fena olmayan ve eurovision'a katılsaydı kazanırdı dediğim şarkı. tam o iş için.
  • duymaya katlanamadığım, birisi mırıldanırken nereye kaçacağımı bilemediğim şarkı... tam nakaratta, tempo eşliğinde, kadının suratına çat çat diye vurulası şarkı...
hesabın var mı? giriş yap