• allahtan sandıkları bim'e kurmuyorlar. yoksa bizim gibi elitist, modern, çağdaş, laik, beyaz türkler bile alışveriş yaparken birden kendimizi ampül'e basarken bulabilirdik. ama siz yine de çok gitmeyin bim'e. uzun süren maruz kalmalarda psikolojik olarak yapınızı bozabilir. benim yaşadğım yerde bim'in karşısında migros var da bim'den çıktıktan sonra kendimi içine atıp rehabilite edebiliyorum. bazen düşünmeden edemiyorum. migros olmasaydı. çıldırmamak elde değil.
  • bim'den yalnızca çöp torbası, tuvalet kağıdı ve kedi kumu temizlemek için eldiven alarak üstesinden geldiğim his. hem mesajımı da vermiş oluyorum böylece.

şaka bir yana, piyasadaki fiyat/performans oranı en yüksek tuvalet kağıdı, çöp torbası ve eldiven bim'de. başka da hiçbir şey alınmaz.
  • o küçük aklıyla dar gelirli insanları aşağıladığını zanneden yavşaklara gelen his.
    dost yoğurt da alırım, sole ayçiçek yağı da, osmanoğlu pasta da, efsane pirinç de, yurdum salça da.
    istersem gider migros'tan da, carrefour'dan da bunların muadillerini alabilirim ama almıyorum.
    zira aynı seviyede olup da anlamsızca pahalı olan ürünler için başka marketlere d.malmak ve enayi yerine konmak istemiyorum.
    şimdi birazdan buraya star wars ürünleri için bim'de sabahın köründe kuyruğa girip de bim'i boklamaya gelenler doluşacak.
  • bakınız haklısınız. lakin, hala var mı veya duymayan kaldı mı bilmiyorum ama, bim comfort family boxerlarından alıp giyince geçen hissiyattır. cidden ben böyle bir şey görmedim. herkesin üstünde marka kıyafetler, altında arabalar olduğu özel üniversite ortamında bile, virüs gibi yayılmıştı bunlar. bir giyen bir daha bırakamadı uzun bir süre. bulursanız kullanın, kullandırtın.
  • hahaha hahhahhah
    allah razı olsun.
    başlık güldürdü beni.
    hem de çok moralsizken.
    hahahahahaaaaaa
hesabın var mı? giriş yap