şükela:  tümü | bugün
 • yillar once arnavutkoy camlibahce sahilinde demirleyip belli bir saatten sonra bogaz turuna cikan ve birkac yil once batan yuzer restaurant.
 • tmc yapımı yeni sezon kanal d dizisidir. kudret sabancı'nın yöneteceği dizinin oyuncuları: halit ergenç, bergüzar korel, ceyda düvenci, tardu flordun ve bartu küçükçağlayan. heyecanla beklemekteyiz.

  ilk bilgilere göre, dizide belgüzar korel lösemili bir çocuk annesini, halit ergenç de onun patronunu oynamaktaymış. bu sezon önumut hissettiğim ikinci yapımdır. diğeri de hatırla sevgili'dir.
  dizinin senaryo ekibi yıldız tunç, mehmet bilal dede, murat lütfü ve ethem yekta'dan oluşuyor.

  oyuncu ve karakter listesi şöyledir:

  onur aksal: halit ergenç
  şehrazat evliyaoğlu*: bergüzar gökçe korel
  bennu ataman: ceyda düvenci
  kerem inceoğlu: tardu flordun
  burhan evliyaoğlu: metin çekmez
  nadide evliyaoğlu: tomris incer
  feride aksal: meral çetinkaya
  mihriban: melahat abbasova
  füsun evliyaoğlu: yonca cevher
  gani: bartu küçükçağlayan
  ali kemal evliyaoğlu: ergün demir
  nurhayat: sevda aktolga
  ismail bey: ismail düvenci

  bolero: maurice ravel

  senaryo fena halde "ahlaksız teklif" apartmasıdır.
 • dizinin fragmanının başında halit ergençi görünce birden dizinin konusunun torunlarım olmadan asla** gibisinden birşey olduğunu düşündürmüş dizi. sonradan binbir gece yi görünce içime soğuk bir su serpildi nedense*
 • reklamlarında tekrarlanan "hiç bir kadın bir erkeğe inanmaz,inanmış gibi yapar" sözüyle bir kadın olarak antipatimi kazanmış izlemeyeceğim dizidir.
 • ilk bölümde salı günlerinin reyting rekortmeni dizisi aliyenin boşluğunu dolduracağının sinyallerini veren kanal d'nin yeni dizisi...
 • sert bir dizi olmuştur... çok sert... bergüzar korel daha ilk sahnesinde kalbimizi çalmıştır...
 • diyalogları ve kurgusuyla göz dolduran bir dizi.
  karakterleri teker teker açıklamak yerine kimin kim olduğunun diyaloglardan seyircinin çıkarması beklenmiş. bu da dizinin daha dikkatle izlenmesini, ve sürükleyici olmasını sağlıyor.
  dizinin bir diğer artısı da gereksiz ayrıntılarla tempoyu düşürmemesi. başka bir ekip olsa bu bölümden heralde rahat bir 3-4 bölüm çıkarırdı.
  senaryo, mekanlar, tiplemeler oldukça gerçekçi görünüyor.
  eğer bozmazlarsa önümüzdeki dönemin en çok seyredilen dizisi olmaları garanti gibi.
 • yeni magazin sorumuzu, oğlunuzun/kızınızın hayatı için,150000 dolar için,patronunuzla yatar mısınız hayatımıza kazandıran dizi. ee tabii türk dizisi olunca soru böyle namus ekseninde döndürülmeli o kadın patronu ile birlikte olmalı,sonra saatlerce banyo yapmalı,sonra sanki kendisi tiksinilecek bir insan değilmiş gibi sevgili patronumuz"sen de bütün kadınlar gibisi" temalı konusmalar yapmalı,cunku o kadını farklı sanmıştı.ulan demek istiyorum sen ne diyosun demek istiyorum bunlara

  sonra veronica mars'a bakıyorum,aynı konuda yani cocugunun hayatını kurtarmak isteyen anne temasının islendigi bölümde,annenin dilemması sadece eski esini zorla ameliyat masasına yatırıp yatırmamak gibi etik bir sorun...
  yani diyorum ki,ya da neyse ben bi sey demiyorum...
 • başrollerini, binbir yapı isimli firmanın sahibi halit ergenç* ve yanında çalışan bergüzar korel 'in * * paylaştıkları yeni bir dizi.

  her şeyi anladım, konuyu da saptırmak istemem ama şimdi bu insanlar koskoca bir firmada çalışıyorlar, dubai'de iş yapacaklar(mış) , peki neden 1/20 ölçekli basit bir merdiven planı üzerinde 40 saat konuşuyorlar, anlamadıkları nedir bu kadar? bir merdiveni bu kadar zor çözdülerse dubai'de nası yürütecekler bu işleri sorarım size!!!
 • aliye ile annelerin ciğerine ciğerine çalışmaya başlayan fekat mevzuu “kariyer sahibi, güçlü kadın olmak lazım gelir” şekline evrilen türk dizi sektöründe, mevzubahis evrimin son halkası dizi. ilk bölümde babaannenin, oğlu için çırpınan şehrazat’ a ettiği bir kelam pek dikkate şayandır (birebir olmasa da şu minvalde): “bugüne kadar hiç para sıkıntısı çekmedim. hep babam ya da beyim ihtiyaçlarımı karşıladı. hiç para ayırmadım bir kenara. hata yapmışım."
hesabın var mı? giriş yap