• kolay kazanç isteyen ve kendini fırsatçı sanan kekleri avlayacak yeni sistem.
  • bunun youtube reklamını seslendiren kekoyu çok mu aramışlar merak ettim.

şöyle söyleyeyim reklamın yarısına kadar adamın türkçe konuştuğunu anlamıyorsunuz.
  • bugün bir arkadaşım girmek istedi, sözde internetten anlıyorum diye bana sordu. bende biraz burayı birazda birkaç siteyi inceledim ve durum düşündüğümden daha kötüymüş.

sermaye piyasasına göre bu sitelere para yatırmak ve para çekmek kumarmış ve yakalanırsanız hapis cezası bile gelebilirmiş. bu nedenle uzak durmanızı tavsiye ederim.
  • reklamlarındaki ses bile güven vermiyor. yapmayın etmeyin.
  • youtube videolarında reklamlarını gördüm, reklamda konuşan çocuk madde kullanmış gibi tek noktaya kilitlenmiş şekilde konuşup, buradan para kazandığını falan anlatıyordu.

sonra siteye girip baktım. çok kısa süre içinde fikir oluştu kafamda. arkadaşlar kusura bakmayın ama binomo, çiftlikbank gibi yerlere para yatıranlar parayı çok kolay buluyor galiba. ben böyle bir siteye günahımı vermem siz nasıl paranızı veriyorsunuz?
  • ekşi'de bile reklamları çıkmaya başlayan dolandırıcı site.
    "boş oturmayı bırak hemen bugün kazanmaya başla" sloganı yerine " şeyseller muz cumhuriyeti yasalarına göre kurulan şirketimize paranızı kaptırmaya nedersiniz?" sloganını önerdiğim saçmalık.
  • bunu kim seslendiriyor amk böyle bi rezillik yok
  • demo hesabı açıp nasıl çalıştıklarına baktım. genelde böyle bir site varsa ilk baktığım şey beni nasıl dolandıracakları olur. binomoya girdiğimde bu soruma cevap bulmakta gecikmedim. çok basit bi alogaritma ile oynadığınızın tersi ile sonuçlanabilir bi sistem.
    uzak durun, kaptırmayın paranızı.

büyük bi keriz avı.
  • yırtık dondan çıkar gibi her youtube reklam videosunda muhteşem diksiyonuyla karşımıza çıkan sikimsonik uygulama. reklamdaki sesi duyunca zaten niyetlerini anlıyor insan.
  • şimdi butona tıklayyığğnn
hesabın var mı? giriş yap