• pandemi döneminde ve daha sonrasında 2+2+2 hatırlatma dozlu covid aşısı vurulmuştum. son günlerde farkettim ki; sık sık kalbim sıkışıyor, çabuk yoruluyorum ve çarpıntılar yaşıyorum. acaba aşı olarak hata mı yaptık? aklımda deli sorular... kendimi yoracak fiziksel aktiviteler uzak durma kararı aldım.

edit: mehmet ceyhan beni aradı ve kızılcahamam varyantının kasıp kavuracağını söyledi. iki doz daha kapıdaymış...
  • son zamanlarda çevremdeki bir çok insan kalp krizi geçiriyor. çoğunun ortak noktası biontech aşısı olmaları.
  • sık sık nefes darlığı gibi şeyler yaşıyorum ben de. ama üç ayda bir randevu bulabilirsem farklı hastanelere gidip akcigerlerime kalbime filan baktırıyorum. çok şükür olumsuz bir şey çıkmadı şimdiye kadar. ama benim bu belirtilerim aşıdan sonra mı kovid geçirdikten sonra mı başladı ondan emin değilim.
  • 3 doz oldum aşı, aşı çıkmadan önce çok ağır covid geçirdim, öleceğimi düşündüm evde karantinadayken,10 kilometre,yi 46 dakikada koşuyorum, yaş 43, yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.görsel
  • cehaleti övmek için fırsat kollanan başlık.
    aşıyı vurulanlar olarak "öldük" diyelim de çiftetellisini oynayıp rahatlasın soytarılar. yoksa bitmez bu geyik.
  • 2 doz oldum, aynı tas aynı hamam.
    olmadan önceki halimden bi farkı yok.
  • üç posta vurdurdum, sayesinde hafif şekilde atlattım bu hastalığı. sadece bana takılan çipin compute gücü biraz yavaş kalıyor
  • 3 dozu da olmam gereken zamanlarda oldum. aradan geçen zamanda grip bile olmadım. sağlıklı beslenmeye ve spora devam sadece.
  • biontech vurulduktan sonra eşimden ayrıldım, spora başladım 20 kg verdim gayet iyi hissediyorum... bu konunun biontech ile bir alakası var mi bilmiyorum ama bill gates beni takip ediyorsa hayatıma üzülüp bana güzel bir destek attı sanırım
  • hepsını oldum olduk ailecek. herkes dana gibi. direk organik bağ olmayan belirtiler. doktora gidin.
hesabın var mı? giriş yap