• kalbinizdeki en özel kişi olmadığını hissettirin ona..

veya daha kısa yolu; yalanlar söyleyin ve ele verin kendinizi.
  • ona değer vermek ve değerli hissettirmektir.

laf sokmuyorum gerçekten böyledir bu iş.
    kadınlar için de aynı formül çoğunlukla işler.
    aslında bu toplumsal bir mesele.
    çünkü türk toplumunun büyük bir degersizlik şeması var. bu şema kendine değer vereni sevmemek gibi bir kalıba sahiptir.

çünkü çocuklukta aile ve toplum tarafından değerli hissettirilerek büyütülmuyoruz. kendimizi rahat hissettiğimiz ve alışık olduğumuz durum değersizlik. haliyle bize bu durumu yaşatan insanlar kiymetlimiz olurken, değerli hissettiren insanlar da değersiz oluyor.

zaten etrafınıza bir bakin dediklerimi anlayacaksınız.

bir erkeği veya bir kadını kaybetmenin en kestirme yolu kendi değerini onun eline bırakmaktır.

doğru ilişki hem kendine değer verip hem de karşındaki insanı severek olur.
  • tam olarak karikatürde bahsedilen dengesizlikleri yapın;

https://eksiup.com/p/u7474972kbj5

böyle kadınlar var. ömür törpüsüsünüz. şöyle bir dengesizliği aklı başında hiçbir kişi yapmaz. anında soğuyor insan.
  • her şey güzel gidebilecekken ve sizi kendisine bırakmışken en zayıf anında vurun,ne var ne yoksa içine edin.mecbur gidiyor.
  • cinsel performansı ile olumsuz yorum yapın...not :erkeğim.
  • duygularını incitmeniz yeterli. erkekler de duygusal varlıklardır.
  • açıkçası benim için bu durum, karşımdakine değer verdiğim zaman eğer ki karşımdaki insanın karakteri bu değeri kaldıramıyor ve bunun altında kalarak şımarıyorsa ben o kadından soğumaya başlıyorum.

değer gören insanın müteşekkir olması ve buna karşılık vermek için çabalaması gerekirken aksine, günümüzde bu durum insanı ''ben daha değerliyim, benim için uğraşıyor işte!'' şeklinde bir hisse itiyor aslında hiç de böyle değil. ondan sonra birden artık konuşmak istemediğinizi söyleyince, günlerce ben ne yaptım diyerek mesaj üstüne mesaj atıyorlar. ama bazı insanlar bir daha geriye asla dönmeyecek kadar vereceği kararı iyi düşünmüşlerdir.

oysa ki her şey güzel giderken neden olması gerektiği gibi ilk günkü mütevazılığınla davranmaya devam edilmiyor da, sana insan olduğunu hissettiren insana karşı üste çıkma çabası içine giriliyor?
  • onunla beraber olduktan sonra ailemle ne zaman tanışacaksın cümlesini kurun mümkünse yatakta...
  • aptal yerine koymaya çalışın, zekasına hakaret edin. dilediğiniz gibi saçmalamanıza rağmen yaptığınız her şeyin yanınıza kar kalacağını var sayarak hareket edin ve asla hatanızı kabul etmeyin.
  • erkek hemcinslerimin en sevdiğim yönü, açık ve dobra olmasıdır.bir kadında en sevmediğimiz özelliklerden bazıları;

-başkalarına hava atmak için erkeğin kullanılması,
    -başka birinin arkasından atıp tutmak,
    -saf görünüp aslında içten pazarlıklı biri olması.

bu en önemli üç maddeyi yerine getiren kız doğru yolda ilerliyordur.
hesabın var mı? giriş yap