• -saatiniz var mı?
    +hayır.
    -peki benimle bir kahve içer misiniz diye sorsam yine aynı cevabı mı verirsiniz?
    +evet!
    -bakın aynı cevabı vermediniz.
    +?!?!
    -yani içebilir miyiz?

kaynağını hatırlayamadım.
  • ulan ne aci bir durum, yazilanlara benzer tek bir anim diyalogum yok su yasa dek. ya da aci degil mi bilemedim.
    sahiden ben, nasil kiz arkaslarimla tanistim lan
  • selam ben bond james bond deyin kızlar hemen davet eder sizi.
  • biraz masraflı olmakla birlikte, sizden önce, kızın sizle tanışmasını sağlayacak olan yöntem de içerir.

hoşlandığınız kızın arabasına çarpın. siz daha sormadan, numaranızı, adınızı, adresinizi sizden isteyecektir.

önemli uyarı: işbu entarinin "eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek" gibi bir amacı yoktur. sorumluluk kabul edilmez.
  • universitede bi kızla tanışmak için şöyle bir sey yapmistim. entellikle nasil kiz tavlanır diyorlar ya anlatayim:
    kizla 15 dakikadir falan bakisiyorduk. saat 14de sunum vardi (sunuma isteyen katiliyor).
    kantinde oturuyordum. kiz da yan masada oturuyordu. saat 14.00 a 10 var. kizin pesinden gitmek gibi olmasın diye kantinde ondan once kalktim. sunum icin kapida arkadaslarla muhabet ediyordum. bu arada kiz da kantinden kalkmis sunum icin derslige geliyordu. derslige girdi usulca (yaninda da arkadasi var). ben de iceri girdim hemen (kapida bekliyordum ya hani).
    kiz ve arkadaşı 4.siraya dogru yoneldiler amfide (amfi giderek yükselen bir yer oturma duzeni olarak).
    15 dk dir bakismanin verdigi elektrikle kiza uzaktan soyle dedim:
    -one otursaniza.
    kiz: yok ya önde oturamam takintim var.

buraya dikkat!

cahil: niye? israil buyukelcisi misin?
    kiz: nasil yani ne alaka?

kiz da cevap verdigi icin yanina gidebilirdim artik.
    cahil: israil ile diplomatik kriz cikti yukseklik yüzünden bilmiyor musun?
    kız: yo ne krizi?
    cahil: bizim büyükelci ile israil buyukelcisi gorusurken bizikmkini alcak sandalyeye oturtmuslar.
    kiz: hadi ya eee? (ee ne amk olay bu iste)
    cahil: iste bu yüzden diplomatik kriz cikti zamaninda.
    kiz: hmmmmm
    cahil: yaniniz bos mu oturabilir miyim?
    kiz: olur bos tabi.

boyle iste. kari milletinin devreleri kisa devre yaptirin formulum bu ehehe.
    akilli kizlarda pek ise yaramayabiliyor ama aptal durumuna dusmeyin.
  • + pardon hanımefendi, yaz saati uygulamasına ne zaman geçiyoruz biliyor musunuz?
    - saatim yok, bilmiyorum!
    + peki, telefon uygulamasına geçebilir miyiz?
    - şirin şey seni.. yaz!..
  • + pardon hanımefendi, parfümünüzün markasını öğrenebilir miyim?
    - ne yapacaksınız?
    + tanışmamızın yıldönümünde almayı düşünüyorum!
    - ham yaparım seni! kaydet numaramı!..
  • seni seviyorum de kurtul
  • cafeye girdiniz, kız tek başına oturuyor. masasına gidin, masanın üstünde, altında bişey arıyormuş gibi yapın. sonra...
    kız: pardon, bişey mi arıyordunuz?
    sen: evet ya, konuşmak için bahane arıyordum.
    ayıkkss;)
    eee olm boşuna leyla ile mecnun izlemedik o kadar..
  • tanışma olayı her seferinde biraz doğaçlama gelişiyor, belli bi' yöntem tutturmadım hiç ama henüz tanıştıktan sonra devamlılığı sağlamak adına tavsiyede bulunabilirim.

peçeteden çiçek yapmasını öğrenin. çiçek olayı genel itibariyle biraz varoş işi ama işin içinde el becerisi olduğundan cool görünüyor. kadının ilkel bilinçaltına "hmm erkeğim pek de becerikli. bu el becerisiyle muntazaman mamut avlayıp mağaramızı çekip çevirecek karakterde." mesajı yolluyor. şaka şaka, bunu götümden uydurdum ama çiçek olayı hakkaten işe yarıyor.

şuradan öğrenirsiniz, zor bi' şey değil.

bir de allah aşkına kadına yaklaşırken 2. çoğul şahıs eki kullanmayın. bu ekle kurulan her cümle tam anlamlandıramadığım bi' eziklik barındırıyor içinde. hiçbir albenisi, ilgi çekiciliği yok. ayrıca "siz"li bir girizgah yaptığınızda ortamdaki gerginliği dağıtacak espri vs. yapmanız zorlaşıyor. direk 2. tekil şahısla yardırın.
hesabın var mı? giriş yap