• harika bir video.

ama gercekten harika, yani uzulmek yerine mutlu olmamizi gerektirecek bir video. cunku kimse kimseyi ölüme kadar terk etmemis.

bir de bizim haytap'in cektigi videolara denk gelseniz demek ki hepiniz intihar edeceksiniz. cunku o videolarda kopekler hep serefsiz sahipleri tarafindan oraya buraya terk ediliyor. insanlara oyle videolar cektikleri icin kizamiyorum, cunku bu ulkede olan maalesef bundan ibaret.

oyle alismisim ki kotu sonla biten videolar izlemeye bu videoda da kadinin doguma gittigi anda dedim "aha kopegi artik istemeyecekler". neyse ki beni sasirttilar.

neticede iki kizimi da kadinlar hamile kaldiktan sonra evlerinde kopek istemeyen ciftlerden sahiplenmis birisi olarak diyorum ki evde bebekle kopegi yan yana buyutmeye bir taraflariniz yemiyorsa en basindan kedi/kopek sahiplenmeyeceksiniz. hele dogum gunu hediyesi veya nişan hediyedi, dugun hediyesi vs. diye asla satin almayacaksiniz!

ikinci kopegimiz bize geleli bir yil olacak neredeyse hala her gun yuruyuse ciktigimizda eski evinin yolundan gitmeye calisiyor. bu hayvana bunu yasatmaya ne hakkiniz var vicdansizlar!

allahtan uzulmeyecektim, of :(
  • linki izlemedim. üzülmemek için. ama siz onu terketmediğiniz sürece o sizi ölene kadar terketmez.
  • 4 senedir (evlendim, esimle birlikte geldi) su an 11 yasinda olan bir minik yasli terrier sahibiyim.

bunca yildir eksisozluk takip ederim, burada paylasilan hic bir videoda bu kadar aglamamistim.
  • bebekliğinden beri 13 yılımı geçirdiğim saint bernard cinsi köpeğimin son 1 yılı çok kötüydü. akciğer rahatsızlıkları ve bununla beraber bir kaç rahatsızlık daha geçirdi. feci ağrıları olmaktaydı. o zamanlar evim bahçeliydi. 12. katta oturan bir arkadaşımı sık sık beraber ziyaret ederdik. yine bir gün veteriner dönüşünde gittiğimiz bu evden, dakikalarca suratıma bakarak geldi ellerimi kokladı. bildiğiniz üzerime atlayıp suratımı yaladı, sonra tekrar dakikalarca suratıma baktı. sonra kapı açmayı bilen dostum balkonun kapısını aniden açıp aşağı atlamıştı. hayatımda ilk kez depresyona girdim. benim köpeğim bu şekilde terk etti beni..
  • ota boka ağlayan kişi damgası yememek için kendimi tuttum, şu anda gözlerim ve başım ağrıyor. mutlu musunuz ekşiciler? :(
  • çok severim köpekleri.
    bazıları sadakati köpeklerden öğrenmeli diye düşünüyorum.

her ne koşulda olursa olsun sahibini terk etmezler.
    iflas da etseniz.ona artık mama alamayacak duruma da gelseniz.gider çöpten karnını doyurur ve yine dizinizin dibine gelir.

canımsınız lan seviyorum sizi...
hesabın var mı? giriş yap