• biranın yanında patlamış mısır yapalım mı abi diye baslayan ama patlatıkça arkası bitmeyen genelde patlamıs mısırın biradan önce tükendiği ve elin ilk 3 parmağının yağlı kaldığı aksiyon.
  • kimi barlarda, müşterinin daha çok bira içmesi için organize edilmiş durumdur.
  • insan tabir edilen canlılar tarafından bir meze olmasının gerçekliğinin kavranmasıyla yapıldığında keyif veren yok ben hayvanım gelemem mezeye açım ben yiyorum varmı tarzı canlılarda ise sadece diş kovuğunu dolduran eylem.!`:bunun reaksiyonel halde vücuttan çıkışını düşşünmek bile istemem o hayvanlar için`**!
  • patlamıs mısır manyagı oldugunuz surece deymesinler keyfinize durumu. barlarda servis edilen patlamı$ mısır direk biter, hatta 2. ve 3. kez istenmesi mubahtır - gelir gelmez orası kalsın. zevklidir, ac karna bira icilecegine patlamıs mısır tabanlı bir ici$ hazzını arttırabilir. ve mutlaka mısır yetmedigi icin kapta kalan patlamamı$ taneler ve mısır kırıntıları da bir guzel yenir.
  • birayı öldürür.

(bkz: balığa limon sıkılır mı sorunsalı)
  • almanlar bunu genelde patlamış mısırın üzerine toz şeker dökerek yaparlar. neyin üzerine şeker dökmüyorlar ki zaten?! deneyimlediğim bir şey. şekerli iğrenç, şekersiz daha iğrenç. hiç bir şey bira ve soslu fıstığın yerini tutamaz.
  • patlamış mısır saygı duyulası bir atıştırmalıktır. bir anda michelangelo eserine dönüşüveriyor.

bu da kanıtı: https://youtu.be/kuxwmd9vsrq hayretler içerisinde kalırken, yanına bira açıp normale dönüyorsun.
  • aç olmadıktan sonra yapılmaması gereken eylem. güzel bir biranın ağızda bıraktığı tadı bozmanın alemi nedir?
  • iğrenç
  • muhteşem ikili. tuzlu fıstık-bira falan yalan efendim bunun yanında.
hesabın var mı? giriş yap