1f

  • 1921
  • 32
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

kız tavlamak isteyenlere tavsiyeler

genelde hep yanlış tavsiyelerdir. bazıları kız tavlamakta işe yarasa da, kolayca kız tavlamak ve ilişkiden maksimum hazzı ve faydayı almak konusunda yetersiz kalırlar.

hem anında kız tavlamak, hem hemen seks yapmak ve hem de ilişkinde gerçek patron olmak istiyorsun aç gözünü oku tekrarı yok bunun!

madde 1:

frame'in olacak ve kimse bunu sarsamayacak. frame nedir burada süper bi şekilde anlatılmış:

(bkz: #65616261)

madde 2:

ruh eşiymiş, sonsuza kadar süren aşkmış, ferhatmış şirinmiş vs. gibi masallara kanmayacaksın. yani kısaca:

(bkz: yalan dostum aşk diye bir şey yok)

madde 3:

bunu uygun bir dille nasıl söylerim bilmiyorum ama kadınlara bakış açında bulunman gereken bir konum var. kadın düşmanı asla olma. bu kesin. ama kadınlara da fazla değer veren, sevdiği kadını canından çok seven white knight ve omegalardan da olma. "annem hariç ölsün bütün dişiler" zihniyetini -10, "kölesi olayım tüm kadınların" kafasını da +10 olarak kabul edersek bulunman gereken nokta -5 gibi bir şey. hayat görüşün bu noktada bulunmaman gerektiğini söyleyebilir; sen bilirsin ama bu işlerde en yüksek başarım bahsettiğim noktada alınır.

-5 ile kast ettiğim nedir? kadınları sevmek ama onları ciddiye almamak. kadınları sevmek ama onlara güvenmemek. kadınları sevmek ama sahip oldukları eksikliklerin farkında olmamak. kadınları sevmek ama onların istediklerini yapmamak. kadınları sevmek ama onları değil kendini mutlu etmeye çalışmak. bencil, kendi ihtiyaçlarını düşünen biri olmak.

"ama bu dediğin doğru değil"ciler bir zahmet başka zaman itiraz etsinler. neyin doğru neyin yanlış olduğunu başka zaman tartışırız, ben bir erkeğin ilişkide nasıl davranırsa en başarılı olacağından bahsediyorum.

madde 4:

kendinin ne kadar çekici olduğunu hesapla. bunla ilgili formülleri sonra vereceğim. kendin 10 üzerinden 5lik bir erkeksen ve daha önce hiç bir kızla çıkmadıysan 3/10luk kızlarla başla. buldupun 3/10luk kızla ortamlarda bol bol görün. o kızdan ilk tartışmada ayrıl. sonra 4/10luk bir kıza geç. onda da fazla vakit kaybetme ve başka bir 4/10luk kıza geç. ondan ayrılınca kendi seviyende bir kıza gel. bir iki yıl bu seviyede takıl. artık kendinden bir adım yukarıda kızları hedefleyebilirsin. 6/10luk kıza geç ve ondan da ilk tartışmanda ayrıl. herkes de terk eden tarafın sen olduğunu bilsin.

unutma kız kızı çeker. sen 5/10luk biriyken 6/10luk kızla çıkarsan diğer 6/10luklar "ulan bu adamda bir şey var" der ve sana gelir.

aslında para israfı olmasa eskort bul onla kız arkadaş gibi takıl bir iki gün diyeceğim ama sen 5/10luk adamken bir anda 9/10luk kızla görünürsen milletin dikkatini aşırı çekersin ve hilen açığa çıkabilir. ondan sonra değil 3/10luk kızlar bıyıklı olanların dahi yanına yaklaşamazsın.

madde 5:

"aşkım" kelimesini fazla ağzına alma. "seni seviyorum"u ilk diyen asla erkek olmamalı. aksi takdirde ilişki baştan sakat bir temel üzerine kurulmuş olur.

"ama çok sevmek dişil bir şey değil ki" palavralarına inanma. bunlar betalığı yutturmak için atılan palavralar. bir gün şundan bahsedeceğim zaten:

(bkz: aşk nasıl götten uyduruldu)

sürekli erkek arkadaşının kendisini ne kadar sevdiğinden bahseden kız "ulan bu bana bu kadar bağlandıysa kesin bir eksiklik vardır" der.

(bkz: hatunların efendi adam yerine piç tercihi)

ilk 5 maddeyi paylaştım devamını da başka bir tanımda getireyim.

devamını okuyayım »
22.01.2017 00:50