ademg

  • 233
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

aşka gel

kadınların gelip pipi dansı, erkeklerin gelip kuku dansı yaptığı bir çeşit çöp çatan programı.

yaşadığı ülkeden bir kez daha utanmak isteyenlerin bu programı yalnızca 5 dakika izlemesi yeterli. kameralar önüne birden bire atlayan gangam style dansçıları mı dersiniz yoksa roman havasında popping dansı yapmaya çalışan abazan yurdum gençlerinimi hangi rezaleti görmek istiyorsanız açın bakın ve başkalarının yerine bir kez daha utanın.

benim anlamadığım sene olmuş 2013 hala bu mehmet ali erbil denen ne yeteneği olduğunu yıllardır çözemediğim uçkur meraklısı adamı ekranlarında kim neden barındırmak istiyor? bir ara bir yok oldu diye sevindik yine geldi. sanırım ekranlardaki son demlerini oynuyor. hayır önceden de rezildi de bu kadar değil. umarım tez zamanda sonsuza dek kaybolursun yayın hayatından. yanlış anlaşılmasın bir çeşit ölüm bedduası etmiyorum. biliyorum ki her insanın ölmesi acıdır üzücüdür yakınları için. o açıdan benim göremeyeceğim duyamayacağım bir şekilde kaybolsun görüş alanımdan çıksın gitsin yeter.

bu programı nereden bildiğime gelecek olursak hiç sevinme mehmet aliciğim sana reyting verdiğim yok. çalıştığım yerde bütün kanalların açık bulunduğu bir sürü televizyon var, işte orada seni ve programını gördükçe haline acıyor kulaklarını çınlatıyorum, hey gidi mehmet ali neredeeeeen nereyeee?

sansürün her türlüsüne karşıyız ama her gün türk örf ve adetine uygun değildir gerekçesiyle bir sürü kitabın yayının müstehcenliğini incelemeye alan sansürcü zihniyete bu programın ne halt olduğunu da bizzat sormak istiyorum.

abartıyorsam istediğiniz kadar abartıyorsun diyin bu program bir çeşit insanlık suçudur başka da bir bok değildir.

kustum rahatladım.

devamını okuyayım »
15.01.2013 17:19