gunesenerjisiylecalisanelfeneri

  • 385
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

ekşi fest 2012

bu sene ilk kez gittiğim ve artı birimle çok da eğlendiğim festivaldir. öncelikle ortam gayet rahattı. kız erkek dengesi iyiydi. bok atıldığı gibi "artı bir aramaya gelen abazalar var yeeaaaa" durumu bence pek yoktu. herkes kendi alemindeydi ki olması gereken de oydu zaten. içki açısından sıkıntı yoktu ama keşke yemek için daha fazla stand açılsaydı. bi döner için dakikalarca sırada beklemek yerine aç kalmayı tercih ettik.

sahnedekilere gelince;
pijama fena değildi. ama sürekli ezik edebiyatı baydı. "zaten sahneye gelmeyin gerek yok, alkışa gerek yok eheheeee alıştık yaaa" falan filan geç hocam bunları. 35 derece sıcakta kimsenin gelip de sana tempo tutacak hali yok, bunu biliyo olman lazım.
pilli bebek şarkıları gayet güzeldi; ama bütün şarkılar mı aynı tempoda olur. sonlara doğru hafif baymadı değil.
büyük ev ablukada. hocam söylediğiniz şarkıların hiç birini baştan sona anlamadım. hatta anladığım kelime sayılıdır. ama sayelerinde ortam biraz hareketlendi.
shantel'e söyleyecek fazla söz yok. eğlenmeye ve eğlendirmeye gelmişler. disco partizani diyorum başka bişey demiyorum.
bedük'ün 4-5 şarkısını dinleyebilldim sadece. şarkıları gecenin sonunda gayet iyi gitti.

son olarak söylemelim ki, shantel şarkılarıyla koparkan yanımda coşan adamlardan birinin okulumda doktora yapan hocam olduğunu öğrenmem kötü oldu. sen o adamı elektronikle boğuşan, devrelerle, lab dersleriyle bilmem neyle uğraşan biri olarak tanı sonra yanında akla hayale gelmeyecek dans figürleri yaparken gör. bi de üstüne kızın biriyle dans edicem derken yere kapaklandığına şahit ol. neyse unutmaya çalışıyoruz artık.

devamını okuyayım »
01.07.2012 11:26