histerikheidi

  • 1222
  • 14
  • 1
  • 0
  • 4 gün önce

ankara pavyonları

geçenlerde üç tanesini gezerek merakımı giderdiğim değişik(!) mekanlardır.
ilk gittiğim mekan, en leş olanıydı. ulusta izbe bir sokakta, girişin bir alt katında yer alan, kaşık havasının çalındığı bir yerdi. içeride her yaş grubundan kadınlar ve (onlara kadın denmez) bildiğin küçücük kızlar vardı. ve evet burdaki kadınlar oldukça paçozlardı. yan yağları pörtlemiş, göbekli veya bildiğin obez. hepsi ultra mini elbise giymiş ya da direkt don üstü zilli kuşakla dolaşıyordu. hepsinin elinde mini çantalardan vardı, cüzdan boyutunda olan. gözlediğim kadarıyla, içinde bir adet cep telefonu, sigara paketi ve zil barındırıyordu.
bir kadınla sahneye çıkıp, dans etmenin bedeli 30tl.
masaya çağırıp bir içki ısmarlamanın bedeli 30tl. (taş çatlasa 15 dk oturuyor bir içkiye)

sahneye bir kadın bir erkek çıkıyor. ciddi ve cool bir şekilde bekliyorlar. müzik uzun hava vari bir modda başlıyor. erkeğin elinde kaşık, kadının elinde ziller var. derken müzik birden coşuyor. kadın zillerle oynamaya başlıyor, erkek de aynı şekilde. eğer kadın artık kaşarlanmış ve profesyonelse, kıçını adamın kasıklarına vurmak suretiyle veya göbeğini adamın göbeğine değdirmek suretiyle kur yapıyor. sanırım bir erkeğin bu muameleyi görmesi için, cüzdanının kabarık olduğunun bilinmesi veya bunu hissettirmesi gerekiyor.

buraya gelen erkekler hep varoş, sivri burun ayakkabısının arkasına basan, nadiren cebine giren parayı ilk fırsatta bu gibi mekanlarda ezen, normal şartlar altında bir kadınla yakınlaşması güç olan erkeklerdi.

mekan ne kadar sıçık olursa olsun, böyle bir mekanda vakit geçiren iki erkek min 500tl yi bırakıp öyle çıkar.

sonrasında lale gazinosu diye bir yere gittik. burası ilk mekana göre daha elit bir yerdi. sahnede şarkı bir söyleyen solist vardı. buranın assolisti kevser hanımmış. onu bekledik. ve neden sonra dilberay sesli lakin daha makul bir fiziğe sahip olan kevser hanım sahneye çıktı. oturduğumuz masaya komplimanlar yaptı epeyi. iki şarkıdan sonra önü şampanya şişeleriyle doldu. burda da adet buymuş. sahnede şarkı söyleyen şarkıcıya tanesi 20tl olan şişelerden gönderilirmiş. amaç nedir tam anlayamadım.

en nihayetinde müzikhol diye tanımlanan ama bence biraz daha "kaliteli pavyon" olan bir mekana gittik. burda da sahnede şarkı söyleyen sesi güzel kendi güzel taş bir abla vardı. ve yine ellerinde minik çantaları ile salınan, ya da boş masalarda müşteri bekleyen çok güzel kadınlar vardı. bu kadınlar hem güzel hem de bakımlıydı.

en çok bu son gittiğim mekanda vakit geçirdik. mekan müdürüne mesleğimi, ve yazacak olduğum kitap için gözlem yapmaya geldiğimi söylediğimde en güzel masaya oturttu. çok güzel hizmette bulundu. burada masama bir kadın olarak tam üç tane konsomatris çağırdım sırayla. sohbet ettim. merakımı giderdim.

sonuç: * bu işi yapmaya mecbur değiller, gecenin sonunda fuhuşa kimse zorlamıyor. arzu ederlerse istedikleri adamla beraber oluyorlar.

* günlük 300 tl kazanabiliyorlar. (iyi para)

* çoğu halinden memnun. ve bu işi bırakmaya çok da niyetli değiller.

* genelinin evlilik geçmişi var ya da nikah olmasa bile kesinlikle çocuğu var.

* hepsi samimi kadınlar. iki dakikada kanka oluveriyorsunuz. sizinle yemeğini filan paylaşıyor. bi bakıyorsunuz fbda arkadaş olmuşsunuz. ehaha.

* hakikaten insanda "çekip seni bu hayattan kurtaracağım" arabesk arzusunu doğuruyorlar. aşık olmamaya çalışın. olanların halini kahkahalarla anlatıyorlar. adamı donuna kadar soyuyorlar. dikkat.

histerikheidi ankara pavyonlarından bildirdi. bu konuda söyleyeceklerim şimdilik bu kadar. herkese iyi eğlenceler.

devamını okuyayım »
10.10.2012 09:46